Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak całują się
East News

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub! Zobaczcie zdjęcia sukni panny młodej!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak całują się
East News

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już po ślubie! Para postanowiła iść w ślady wielu innych gwiazd, m.in. Ewy Farnej i wzięła ślub w tajemnicy! Na swoim profilu na Instagramie Mikołaj Krawczyk zdecydował się pochwalić tym wyjątkowym momentem dopiero po fakcie i pokazał zdjęcia swojej żony w ślubnej sukni. Przy okazji zdradził, że tego dnia wydarzyło się coś jeszcze prócz ślubnej ceremonii!

Mikołaj Krawczyk wziął ślub z Sylwią Juszczak

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są ze sobą od lat i o ich ślubie mówiło się już w 2017 roku. Teraz jednak para zdecydowała się wziąć ślub kościelny, a tę uroczystość połączyła również z chrzcinami swojej córeczki, o czym aktor napisał na Instagramie, pokazując przy okazji ślubne zdjęcia.

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub!😎 - napisał MIkołaj Krawczyk.

Tymczasem Sylwia Juszczak na swoim profilu napisała:

Czy jest w życiu coś piękniejszego niż MIŁOŚĆ ? Jestem pewna, że nie ma nic bardziej wartościowego... To wyjątkowe i prawdziwe uczucie, którym możemy się wymienić z najbliższymi jest absolutnie bezcenne❤️

Sylwia Juszczak wyglądała pięknie w dniu ślubu - miała na sobie prostą i skromną suknię, odkrywającą jej ramiona. Mikołaj Krawczyk oczywiście zaprezentował się w eleganckim garniturze. Zobaczcie zdjęcia:

Młodej parze gratulujemy i życzmy szczęścia na nowej drodze życia!

 

 

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak niedawno zostali rodzicami. Para ma też synów z poprzednich związków

Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak pozują do zdjęcia z wózkiem
Instagram

Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa

Sylwia Juszczak, Mikołaj Krawczyk
Instagram

 

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48