Wiosenna ramówka Polsatu wystartowała z wieloma zmianami, jakie rozpoczął nowy dyrektor programowy Edward Miszczak, a tymczasem gwiazdy stacji wybrały się na wspólną imprezę, na której nie zabrakło też Niny Terentiew. Kto pojawił się na tajnej imprezie w centrum Warszawy?

Reklama

Julia Wieniawa, Nina Terentiew, Damian Kordas i inni na tajnej imprezie Polsatu

Julia Wieniawa i całkiem spore grono gwiazd jakiś czas temu wzięli udział w imprezie, która odbyła się w centrum Warszawy. Na spotkaniu nie zabrakło Niny Terentiew, która do niedawna była dyrektor programową Polsatu, a teraz na tym stanowisku zastąpił ją Edward Miszczak. Wśród zebranych, którzy byli w doskonałych humorach pojawiła się też Marcelina Zawadzka, Maciej Rock, Damian Kordas, Mateusz Gessler i oczywiście Julia Wieniawa, której towarzyszyła mama i jednocześnie menadżerka aktorki. Wszyscy byli w doskonałych nastrojach. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa wrócili do siebie? "Życie jest piękne..."

Na imprezie na wspólną rozmowę znaleźli czas Julia Wieniawa, Damian Kordas i Mateusz Gessler. Wygląda na to, że mają sporo wspólnych tematów i ten wieczór mogą zaliczyć do udanych.

Zobacz także: Julia Wieniawa bez humoru spaceruje po Warszawie [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Zobacz także

Julia Wieniawa i Damian Kordas razem spędzili sporo czasu, a na koniec serdecznie się pożegnali. Zobaczcie wszystkie zdjęcia paparazzi!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama