ONS

W Hollywood miała miejsce premiera filmu „American Reunion” – „American Pie: Zjazd Absolwentów”, która jest kontynuacją kultowej serii filmów „American Pie”. Na czerwonym dywanie zjawili się wszyscy aktorzy, którzy wystąpili w komedii oraz jej wcześniejszych częściach. Wśród nich znalazła się m.in. słynna matka Stiflera, czyli Jennifer Coolidge. Aktorka wybrała typową dla swojego stylu wyzywającą kreację w wiosennym kolorze.

Oprócz niej można było spotkać Alyson Hannigan, która od kilku lat swoją rolą w serialu „Jak poznałem waszą matkę” rozśmiesza setki tysięcy fanów na całym świecie. Aktorka, która aktualnie jest w ciąży, miała na sobie zieloną, cekinową krótką sukienkę.

Pięknie prezentowały się również Mena Suvari i Tara Reid, które na tę okazję wybrały czerń i biel. Nie można również zapomnieć o pięknej Shannon Elizabeth, która w „American Pie” odgrywa rolę seksownej uczennicy z wymiany zagranicznej. Jak widać nic się nie zmieniła i wciąż wygląda świetnie.

Dla porównania załączamy okładkę pierwszej części filmu z 1999 roku.

Film „American Pie: Zjazd Absolwentów”, zapowiada się na wielki hit i nie możemy się już doczekać. A tymczasem zapraszamy do zajrzenia do naszej galerii z czerwonego dywanu z premiery filmu z Los Angeles.

jm