Szyc, Bołądź, Więdłocha i inni
WIDEO…
Gwiazdy serialu "Lekarze" na konferencji prasowej [FOTO]

ONS
Szyc, Bołądź, Więdłocha i inni
WIDEO…

ONS
Dziś po południu odbyła się w Warszawie konferencja prasowa serialu "Lekarze". Pojawiła się na niej oczywiście obsada, w tym nowy "nabytek" - śliczna Olga Bołądź. Na spotkanie z dziennikarzami przybyli też m.in. Borys Szyc, Agnieszka Więdłocha, Katarzyna Warnke i Jacek Koman. Zanim rozpoczęła się część oficjalna, gwiazdy produkcji cierpliwie pozowali fotoreporterom.
Zobaczcie zdjęcia:

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.