gwiazdy na co dzień

Gwiazdy na co dzień: Kardashian, Kerr, Theron i Alba

gwiazdy na co dzień

Przed wami nowa porcja hollywoodzkich stylówek. Tym razem znalazłyśmy zdjęcia paparazzi kilku gwiazd, które zostały przyłapane w różnych momentach dnia codziennego. Kourtney Kardashian w czasie dnia spędzanego z córeczką, Charlize Theron na zakupach spożywczych, a Jessica Alba na spacerze z rodziną.

Zobaczcie więcej codziennych stylizacji gwiazd

Kourtney Kardashian przy każdej okazji wygląda ładnie i nie zapomina by zawsze mieć na sobie coś designerskiego. Tym razem celebrytka miała na sobie piżamowy komplet w stylu, bądź samego Louis Vuitton. Charlize Theron, mimo, że na zakupy chodzi bez makijażu, to pamięta o tym by być stylową. Modna pelerynka, rurki i torba ze złotymi aplikacjami. Widać, że lubi prosty, ale wyrafinowany look.

Mirandę Kerr, paparazzi przyłapali w jak zwykle stylizacji doskonałej. Cygaretki, prosty top z ozdobną lamówką i duże okulary. Najbardziej jednak spodobał nam się look Jessicki Alby. Podwinięte spodnie w spranym odcieniu wiśni, ekstrawaganckie lordsy,  i modne okulary przeciwsłoneczne. Na luzie i z pazurem.

Zobaczcie więcej zdjęć tych stylizacji:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40