Pary, które żyją bez ślubu

Mogłoby się wydawać, że każda kobieta marzy o olśniewającej sukni ślubnej i hucznym weselu. Nic bardziej mylnego! Wiele znanych gwiazd od lat lub od całkiem niedawna żyje ze swoimi partnerami bez ślubów i otwarcie o tym mówi, deklarując przy okazji, że nie zamierzają zmieniać swojego stanu cywilnego.

Jak wiadomo bowiem, ślub nie gwarantuje szczęśliwego i trwałego związku. Które znane gwiazdy żyją ze sobą w udanych związkach bez ślubów? Zobacz w naszej galerii!

Zobacz także: Rafał Maślak odwołuje ślub z Kamilą Nicpoń! Co się stało?!

1/12
Tamara Arciuch Bartłomiej Kasprzykowski

Bez ślubu żyją także Tamara Arciuch oraz Bartłomiej Kasprzykowski. Aktorzy wcześniej żyli w związkach małżeńskich z innymi partnerami. Gdy związali się ze sobą, nie wzięli ślubu i postanowili żyć w związku nieformalnym. 

2/12
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk zostali rodzicami
East News

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak poznali się na planie programu "Celebrity Salon". Są ze sobą już od jakiegoś czasu, ale na razie nie zdecydowali się wziąć ślubu, choć plotkuje się, że być może decyzja o zmianie stanu cywilnego niedługo zapadnie! Niedawno przyszła na świat córka pary.

Zobacz takżeSylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk na randce. Ależ oni się kochają!

3/12
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński
Instagram

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński są ze sobą od lat i mają 9-letniego synka Filipa. Para wychowuje również Maksa, który jest owocem z wcześniejszego związku Jacka. Para tworzy więc szczęśliwą rodzinę, ale nie planuje na razie ślubu. Kto jeszcze żyje podobnie? 

4/12

Kinga Rusin i Marek Kujawa są w nieformalnym związku od lat i świetnie się dogadują. Para właśnie podróżuje razem po świecie. Dziennikarka jak na razie nie planuje wziąć ślubu ze swoim partnerem.

5/12
Maja Ostaszewska i Michał Englert
East News

Maja Ostaszewska i Michał Englert od lat są w nieformalnym związku. O swojej relacji aktorka mówiła jakiś czas temu w jednym z wywiadów:

- Z Michałem (Englertem - red.) jesteśmy wiecznymi narzeczonymi. Czuję, że jesteśmy rodziną. Nie wykluczam, że któregoś dnia weźmiemy ślub w porywie romantyzmu lub zmuszeni do tego sytuacją prawną i formalną. Mnie bliższa jest idea związków partnerskich - nie obiecujemy, że do końca życia, tylko że w partnerstwie. Ubolewam, że nie przeszła u nas ta ustawa - powiedziała aktorka, cytowana przez se.pl

Zobacz na kolejnej stronie, kto jeszcze żyje bez ślubu 

6/12

Kolejny związek bez ślubu tworzą Joanna Brodzik i Paweł Wilczak. Para wychowuje dwoje dzieci - bliźniaków Jana i Franciszka. Są szczęśliwi i na razie nie zamierzają brać ślubu. Co prawda ostatnio przeszli poważny kryzys, ale wygląda na to, że udało się odbudować relację. 

7/12
Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska
Instagram

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk bez wątpienia stanowią jedną z najgorętszych par show-biznesu. Zapewne wiele osób chciałoby zobaczyć aktorkę w sukni ślubnej, ale nic z tego! Gwiazda i jej ukochany są szczęśliwi bez ślubu. Para poznała się w Toronto na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym. Między nimi szybko zaiskrzyło.

- Ja promowałam tam film »W ukryciu«, w którym zagrałam lesbijkę, a Mateusz film, w którym zagrał geja. Tak się odnaleźliśmy – mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Co ciekawe, chwilę wcześniej aktorka rozstała się z Tomaszem Karolakiem i nie była gotowa na nowy związek! 

- Długo się wahałam. Miałam problem, że on jest młodszy. Nie wiedziałam, czy mogę sobie pozwolić na ten związek – mówiła aktorka w rozmowie z magazynem "Pani".

Kto jeszcze żyje bez ślubu? 

8/12
Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha i Marcel Sora byli ze sobą od lat i mają dwójkę dzieci: Teodora i Stefanię. Para nie zdecydowała się na ślub. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że są już razem. Pojawiają się czasem wspólnie na imprezach branżowych i widać, że utrzymują dobre relacje. 

9/12
Robert Śmigielski i Weronika Rosati zakochani
EastNews

Do grona gwiazd, żyjących bez ślubu, jeszcze niedawno należała Weronika Rosati. Gwiazda była związana z ortopedą, Robertem Śmigielskim. 50-letni lekarz i 33-letnia aktorka znają się już ponoć od dawna, jednak dopiero jakiś czas temu połączyło ich uczucie. Para ma córeczkę, Elizabeth. Niestety ten związek nie przetrwał próby czasu, a gwiazda niedawno oskarżyła byłego partnera o przemoc! Teraz walczy w sądzie o alimenty.

10/12
Jarosław Kret i Beata Tadla na imprezie
East News

Mimo wielu plotek dotyczących ślubu Beaty Tadly i Jarosława Kreta, para nie wzięła ślubu. Tadla i Kret tworzyli szczęśliwą relację, niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a dziennikarz zakończył tę relację w mało elegancki sposób!

11/12
Jarosław Bieniuk z Martyną Gliwińską
Forum

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska również nie mieli ślubu. Co prawda ten związek się rozpadł, ale Bieniuk nie ukrywał, że był z Martyną bardzo szczęśliwy, a jego dzieci ją uwielbiały! Teraz były piłkarz zmaga się z oskarżeniami o gwałt na 29-letniej kobiecie

12/12
Olga Bołądź i Sebastian Fabijański

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański byli ze sobą dość długo, nawet zamieszkali ze sobą. Jednak ten związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się,  a jako powód w mediach często był podawany trudny charakter aktora. W końcu ich zdjęcia podczas kłótni  w miejscach publicznych stale publikowały tabloidy!