Joanna Sydor ścięła włosy

Gwiazda "M jak miłość" szuka pracy w Internecie. "Nie mam zupełnie nic". Aktorka jest w stanie wziąć wszystko

Joanna Sydor ścięła włosy

Joanna Sydor zyskała popularność dzięki roli Teresy w "M jak miłość". Epizodycznie pojawiała się również w innych serialach m. in. "O mnie się nie martw" czy "Ślad". Obecnie jest w bardzo trudnej sytuacji zawodowej i postanowiła publicznie poprosić o pomoc w znalezieniu pracy. Obok jej ogłoszenia nie da się przejść obojętnie.

Póki co nie mam zupełnie nic - wyznała.

Aktorka, aby przetrwać trudny okres pandemii jest w stanie podjąć pracę również nie w swoim zawodzie. 

Zobacz także: Aktor z "Ojca Mateusza" został kurierem: "Właśnie poszedłem do "normalnej" pracy"

Joanna Sydor z "M jak Miłość" szuka pracy 

Pandemia koronawirusa i towarzyszący jej kryzys nie oszczędza nikogo. Wiosną, gdy sytuacja epidemiologiczna dała się we znaki po raz pierwszy, znany m. in. z "Ojca Mateusza" Marcin Januszkiewicz postanowił podreperować swój domowy budżet i zatrudnił się jako kurier. W związku z decyzją o zamknięciu teatrów oraz wstrzymaniem pracy na planach zdjęciowych nie mógł zarabiać jako aktor. 

Teraz kolejna aktorka gotowa jest się przebranżowić, aby móc zapewnić sobie dobry byt. Joanna Sydor znana z "M jak miłość" we wpisie na Facebooku wprost wyznała, że potrzebuje pracy, ponieważ w ostatnim czasie nie otrzymuje żadnych propozycji: 

Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może Ktoś z Was Kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w filmie, w serialu, reklamie, w audiobookach. Wiem, że czasy trudne, ale jednak wciąż coś się kręci lub rodzą się plany na przyszły rok, a ja póki co nie mam zupełnie nic.

Aktorka podkreśliła, jest gotowa podjęć się również innej pracy, która nie będzie związana z jej aktualnym zawodem: 

Mogę też zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto mnie zna i zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie na ASP, bo portfolio nie mam, więc musi być ten pierwszy raz. Wszelkie dobre info proszę kierować na priv.

Pod apelem o pomoc w znalezieniu pracy pojawiło się wiele słów wsparcia. Trzymamy kciuki, aby sprawa bardzo szybko znalazła swój szczęśliwy finał. 

Zobacz także: Sławomir Świerzyński z "Bayer Full" komentuje pomoc finansową od państwa: "Nie rozumiem, czemu jest taki hałas"

Joanna Sydor z "M jak miłość" szuka pracy

Szukam pracy i piszę zupełnie serio i poważnie. Może Ktoś z Was Kochani ma możliwość obsadzenia mnie w roli w teatrze, w...

Opublikowany przez Joannę Sydor Czwartek, 26 listopada 2020

Joanna Sydor pilnie potrzebuje pracy. Postanowiła poprosić o pomoc w mediach społecznościowych. Jest gotowa podjąć pracę również nie w swoim zawodzie. 

Joanna Sydor ścięła włosy

 

Więcej na temat M jak miłość Joanna Sydor
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17