Edyta Folwarska
East News

Gwiazda disco polo i autorka pikantnych bestsellerów Edyta Folwarska szczerze: „Mężczyźni mnie zdradzali i okłamywali"

Edyta Folwarska
East News

Edytę Folwarską świetnie znają fani muzyki disco polo, od lat jest twarzą i jedną z najważniejszych gwiazd stacji Polo tv. Głośno zrobiło się o niej gdy wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy". Potem przyszły role w filmach Patryka Vegi - "Kobietach mafii" i "Botoksie". Dziennikarka i prezentarka ma za sobą również bardzo udany debiut książkowy. Po "Zbiorze miłości niechcianych" właśnie ukazuje się jej "Pokusa". Zapytaliśmy ją na ile miłosne podboje bohaterki jej książki, to jej własne doświadczenia. Odpowiedziała naprawdę szczerze. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Bolesny rozwód, kryzys w zespole Piękni i Młodzi… Czy Magdalena Narożna wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Edyta Folwarska szczerze o facetach

Bohaterką "Pokusy" jest dziennikarka o imieniu Inez. Jak bardzo jest podobna do Edyty Folwarskiej? Czy życie prywatne autorki jest równie kolorowe jak bohaterek jej książek? Jak wiadomo w 2019 roku dziennikarka i pisarka urodziła synka, Tadzia. Dziś wychowuje go samotnie. 

Inspiracje tak naprawdę biorę z życia. Z codziennych sytuacji. Historii moich koleżanek, a także swoich doświadczeń. Tajemnicą nie jest, że moja pierwsza książka „Zbiór miłości niechcianych” głównie opierała się na przykrych zdarzeniach z mojego życia. Mężczyźni mnie zdradzali, oszukiwali i okłamywali na różne sposoby - mówi nam Folwarska.

Jak dodaje, pisząc książki jest jak aktor grający w filmach. Wchodzi w postać i próbuję czuć to, co ona. Jednak nigdy nie buduje bohaterki na swój wzór.

Ile Inez ma ze mnie? Na pewno pracowitość, dążenie do realizacji marzeń, ale nie za wszelką cenę. Ja w porównaniu z nią niestety nie mam szczęścia w miłości i choć świetnie opisuję relacje damsko-męskie, sama nie jestem w stałym związku. To jak z poradą dla przyjaciółki. Ja jej świetnie doradzę jak ma zachować się w danej sytuacji, a będąc na jej miejscu totalnie tracę głowę i popełniam błędy -  mówi szczerze.

A jaki powinien być dla Folwarskiej ten jedyny? 

Koleżanki śmieją się zawsze, że prawdziwy mężczyzna zaczyna się od metra osiemdziesięciu sześciu, czyli musi być wysoki (śmiech). A tak naprawdę, mężczyzna musi być męski, czuły, pewny siebie, dobry, wierny, wspierający i kochający dzieci. Najważniejsze, by był dobrym człowiekiem i moim przyjacielem.

Jak nam mówi, jej ostatnie miesiące były trudne.

Ciągłe zmęczenie, nieprzespane noce, życie w biegu i stresie. Na szczęście mam wspaniałych rodziców, którzy mnie wspierają. Dzięki ich pomocy mogę realizować się zawodowo, mając pewność, że Tadzio nie jest zaniedbywany - mówi nam Edyta Folwarska.

Ostatnia książka Edyty Folwarskiej jest już w sprzedaży. Jedną z pierwszych czytelników, do których trafiła był... brazylijski model Leonardo Marques, który wystapił na okładce "Pokusy". Jak się okazuje, nie jest postacią anonimową. Leonardo był przez jakiś czas związany z Marceliną Zawadzką, wystąpił też w filmie Patryka Vegi w... gorących scenach z Małgorzatą Rozenek. 

 

Edyta Folwarska również zagrała u Vegi. Mogliśmy ją oglądać w dwóch filmach - "Kobiety mafii" i "Botoks"

Edyta Folwarska
ONS.pl

 

Od lat świetnie znają ją widzowie Polo tv.

Edyta Folwarska
ONS.pl

 

Jednym z ostatnich pomysłów Folwarskiej jest własna kolekcja ubrań:

Więcej na temat Edyta Folwarska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48