Magdalena Narożna w pomarańczowej koszulce
Instagram
Newsy

Bolesny rozwód, kryzys w zespole Piękni i Młodzi… Czy Magdalena Narożna wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Bolesny rozwód, kryzys w zespole Piękni i Młodzi… Czy Magdalena Narożna wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" wraca w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” odmieniona i zakochana! Czy wokalistce jednego z najpopularniejszych zespołów disco polo uda się wygrać show?

"Nie próbuj zatrzymać mnie. Dziś będę gwiazdą, a ty marnym tłem”, śpiewa Magdalena Narożna (33) w przeboju „Nowa ja” zespołu Piękni i Młodzi, którego jest liderką. Jej fani nie mają wątpliwości, że słowa piosenki kieruje do byłego męża, Dawida Narożnego. Ich rozstanie odbiło się w mediach szerokim echem, bo para występowała razem w jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo.

Magdalena jednak nie chce już wracać do przeszłości. 

– Jestem dojrzałą osobą i nie załatwiam pewnych spraw przez media. Temat byłego męża jest dla mnie zamknięty – mówi „Party” wokalistka. 

Teraz, występując w 14. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, ma szansę zacząć wszystko od nowa i pokazać się publiczności z zupełnie innej strony. Czy ją wykorzysta?

Zobacz także: Magdalena Narożna odpowiedziała byłemu mężowi. Sama nie ugryzła się w język! "Albo się ma tę klasę, albo się nie ma"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Magda Narożna ma największy problem z... Nie uwierzycie!

Jak Magda Narożna zaczynała karierę?

Udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to wielki powrót Narożnej do Telewizji Polsat. Siedem lat temu z zespołem Piękni i Młodzi wystąpiła w „Must Be the Music. Tylko muzyka”. 

– Ten program okazał się dla nas trampoliną do sławy – wspomina wokalistka.

Bo dotąd pochodząca z okolic Łomży Narożna śpiewała głównie na weselach. Zaczęła już jako nastolatka w swoim zespole Magda Band, a potem, razem z Dawidem Narożnym, w Pięknych i Młodych. Nagle, dzięki programowi, stali się równie popularni jak Weekend czy Boys, topowe zespoły discopolowe. Ich piosenka „Kocham się w Tobie”, którą zaśpiewali w finale „Must Be the Music”, ma dziś prawie 63 mln odsłon na YouTubie, a ich kolejny hit „Niewiara” – 57 mln! Nie milkną też telefony z propozycjami występów. 

– Latem byliśmy non stop w trasie. Był taki rok, że przez lipiec i sierpień zagraliśmy sto koncertów. Dwa razy nam się zdarzyło, że w jednym dniu zagraliśmy pięć koncertów! – opowiada Magdalena, która nie ukrywa, że występy na scenie to zawsze był jej żywioł. – Zanim zaczęłam śpiewać, trenowałam lekkoatletykę, ale w pewnym momencie trzeba było wybrać jedną pasję. Postawiłam na muzykę i nie żałuję, bo będąc na scenie, czuję, że żyję. Za to sport dał mi dużo wiary w siebie, nauczył tego, że nie można się poddawać – dodaje gwiazda. 

Ta wiara w siebie z pewnością przyda jej się podczas walki o zwycięstwo w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Bolesne rozstanie i rozwód Magdy Narożnej

Magdalena bardzo szybko zjednała sobie ekipę „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

– Jest znana z tego, że dla dobrej atmosfery potrafi upiec ciasto i przynieść na plan. To po prostu równa babka – mówi „Party” producent programu Artur Patkowski.

A czy Narożna ma szansę na zwycięstwo? Poprzednią edycję show wygrał Czadoman, który podobnie jak ona wykonuje muzykę disco polo. 

– Ten program jest dla osób, które mają pewną etykietkę i chcą udowodnić światu, że potrafią coś innego – tłumaczy Patkowski. 

Dla piosenkarki będzie to nie tylko okazja, żeby pokazać się publiczności w innym repertuarze, ale też dowieść, że podniosła się po ciężkich doświadczeniach związanych z rozstaniem z mężem. Choć małżonkowie rozwiedli się już półtora roku temu, Dawid Narożny nie daje Magdalenie o sobie zapomnieć. W mediach było głośno m.in. o filmiku z imprezy sylwestrowej z 2019 roku, na której doszło do awantury między Dawidem i jego partnerką a nowym partnerem Magdaleny. Po tym incydencie Narożny został wyrzucony z zespołu Piękni i Młodzi i sam zaczął nagrywać piosenki. 

Wokalistka nie chciała komentować zachowania byłego męża ze względu na ich 10-letnią  córkę Gabrysię. Z traumą po rozwodzie i medialnym zamieszaniem pomógł Narożnej poradzić sobie jej przyjaciel z dawnych lat. Szybko okazało się, że od przyjaźni do miłości jest tylko jeden krok…

Kim jest narzeczony Magdy Narożnej?

On podobał się wszystkim koleżankom z klasy, więc może dlatego mnie się wtedy nie podobał? – śmieje się Narożna, która od kilku miesięcy jest zaręczona z Krzysztofem Byniakiem, swoim kolegą ze szkolnych lat. To właśnie on wspierał ją po rozstaniu z mężem. Przyjaźń przerodziła się w miłość, a już po kilku miesiącach na serdecznym palcu Magdaleny pojawił się pierścionek. 

– Zaskoczył mnie tym. Miałam przeczucie, że mi się oświadczy, ale nie myślałam, że zrobi to podczas podróży do Rzymu – zdradza „Party” artystka. Czy to mężczyzna na całe życie? – Bardzo bym chciała. Życie mnie jednak nauczyło, że wszystkiego można się spodziewać. Może ci się wydawać, że kogoś znasz, a jest zupełnie innym człowiekiem. Teraz jestem szczęśliwa i cieszy mnie, że nam się układa – opowiada wokalistka i przyznaje, że z narzeczonym jeszcze nie planuje ślubu. – Do tego nam się nie spieszy. Przyjdzie taki czas, że poczujemy taką potrzebę, albo może takiej potrzeby nigdy nie będzie – mówi szczerze. 

Od ślubu z Dawidem nosi jego nazwisko  i po rozwodzie nie zdecydowała się go zmienić. – Jeśli wyjdę za Krzysia, na pewno przyjmę jego nazwisko. Ale na razie o tym nie myślę – dodaje piosenkarka. Teraz skupia się na nagraniach do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, bo z programem wiąże konkretne plany.

– Chciałabym wygrać i przeznaczyć te pieniądze na pomoc fanowi – mówi nam Magdalena.

Magda Narożna i zespół Piękni i Młodzi w finałach "Must Be The Music".

Magda Narożna i zespół Piękni i Młodzi, finały Must Be The Music
ONS.pl
 

Magda Narożna z narzeczonym.

Magdalena Narożna z partnerem
Instagram

Magdalena Narożna w pomarańczowej koszulce
Instagram
Newsy
Magda Narożna wystąpi w hitowym programie Polsatu! Gwiazda disco polo pokaże zupełnie inną twarz
Magda Narożna wystąpi w hitowym programie Polsatu! Gwiazda disco polo pokaże zupełnie inną twarz

Magdalena Narożna z  "Pięknych i Młodych" wystąpi w wielkim hicie Polsatu? Według doniesień "Super Expressu" wokalistka zespołu disco-polo weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czy Magdalena Narożna powtórzy sukces Czadomana, który wygrał ostatnią odsłonę show?  Magda Narożna w "TTBZ"? Zaledwie kilka dni temu zakończyła się trzynasta edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim sezonie show wystąpili m.in. Gosia Andrzejewicz, Maurycy Popiel, Marta Gałuszewska czy Czadoman, czyli Paweł Dudek. Jak już wiemy, program wygrał właśnie popularny wokalista disco-polo.  Teraz, jak donoszą media, Polsat rozpoczął już poszukiwania uczestników do czternastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Według doniesień "Super Expressu" w kolejnej edycji show z udziałem gwiazd wystąpi Magdalena Narożna! (...) pierwszą oficjalnie ogłoszoną uczestniczką "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie Magda Narożna (32 l.) z zespołu Piękni i młodzi- donosi dziennik. To jeszcze nie koniec, dziennik donosi bowiem, że w programi zobaczymy również Annę Marię Sieklucką, która wystąpiła w filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni".  Będziecie oglądać nową edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Myślicie, że Magdalena Narożna ma szansę wygrać muzyczne show Polsatu? Zobacz także:  Stylizacja Magdy Narożnej z "Pięknych i młodych" z komunii córki wywołała lawinę komentarzy! Teraz pokazała następną... Według doniesień medialnych Magda Narożna wystąpi w 14. edycji "TTBZ". W programie ma pojawić się również Anna Maria Sieklucka.  

Magdalena Narożna z długimi włosami
Instagram
Newsy
Magda Narożna wbija szpilę byłemu mężowi! "Teraz jest spokój i równowaga" mówi o zespole Piękni i młodzi
Magda Narożna wbija szpilę byłemu mężowi! "Teraz jest spokój i równowaga" mówi o zespole Piękni i młodzi

Magda Narożna wbiła szpilę byłemu mężowi! Wokalistka "Pięknych i młodych" w rozmowie z mediami skomentowała atmosferę, jaka obecnie panuje w zespole. Przy okazji zasugerowała, że wcześniej- kiedy występował z nimi Dawid Narożny- nie było wcale kolorowo. Nie uwierzycie, co powiedziała gwiazda disco-polo!  Magda Narożna komentuje relacje w zespole "Piękni i młodzi" to jeden z najpopularniejszych zespołów disco-polo. Muzycy wystąpili w programie "Must Be The Music", a później wylansowali takie hity jak: "Ona jest taka cudowna", "Niewiara" czy też "Przeznaczeni".  Zespół tworzyli: Daniel Wilczewski oraz Magda i Dawid Narożni. Niestety, w połowie ubiegłego roku Magda i Dawid poinformowali swoich fanów, że podjęli decyzję o rozwodzie. I chociaż para zapewniała wówczas, że ich rozstanie nie wpłynie na zespół i wciąż mają przyjacielskie stosunki, to szybko okazało się, że między małżonkami pojawił się poważny konflikt. Między Magdą a Dawidem doszło do medialnych przepychanek, aż wreszcie w styczniu br. wokalistka "Pięknych i młodych" poinformowała, że zmienia się skład grupy. Od tamtej chwili Dawid Narożny nie występuje z zespołem, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.  Teraz, kilka miesięcy od tamtych wydarzeń Magda Narożna w rozmowie z "Faktem" zdradziła, jakie relacje panują w zespole. Przy okazji wbiła szpilę Dawidowi! Gdy spędza się dużo czasu ze sobą w pracy, relacje są bardzo ważne. Nie da się jeździć 8–10 godzin w samochodzie i do siebie nie odzywać, a tak było wcześniej. Jeżeli miałabym wskazać różnice, to tylko pozytywne. Teraz jest spokój i równowaga, a to jest najważniejsze. Dogadujemy się świetnie i tworzymy fajną całość- wyznała Magda Narożna. ...

Magdalena Narożna zmieniła fryzurę
Instagram @madzia_pim
Newsy
Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" pokazała zmysłowe zdjęcia. Pozuje w seksownym bikini!
Pokazała byłemu mężowi, co stracił? "Jest moc" - komentują internauci. Zobaczcie gorące zdjęcia Magdaleny Narożnej!

Magdalena Narożna opublikowała w sieci zdjęcia w bikini. Gwiazda zespołu "Piękni i młodzi" wypoczywa właśnie na Mazurach i właśnie tam jej partner zrobił jej zmysłową sesję fotograficzną nad jeziorem. Magdalena Narożna pozuje w seksownym kostiumie kąpielowym. Internauci są zachwyceni gorącymi fotkami gwiazdy disco-polo. Tylko spójrzcie na te kadry!  Magdalena Narożna pochwaliła się figurą w bikini Magdalena Narożna należy do grona największych gwiazd muzyki disco-polo. Jej wielka przygoda z show-biznesem rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy razem z zespołem "Piękni i młodzi" wystąpiła w programie "Must Be The Music", w którym doszli aż do finału. Widzowie pokochali zespół disco polo w którym Magdalena Narożna występowała razem z Dawidem Narożnym. Niestety, jak już wiemy ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. W 2019 roku para wydała w sieci oświadczenie w którym poinformowała o rozwodzie. I chociaż na początku Magdalena i Dawid zapewniali, że ich rozstanie nie wpłynie na zespół to szybko okazało się, że między byłymi małżonkami powstał poważny konflikt, a były mąż wokalistki opuścił "Pięknych i młodych".  Dziś Magdalena Narożna i Dawid Narożny ułożyli sobie życie u boku nowych partnerów. Kilka dni temu Dawid wziął nawet ślub ze swoją ukochaną.  Magda Narożna z kolei znalazła szczęście u boku Krzysztofa, z którym w przeszłości chodziła do jednej klasy.  Teraz zakochani  wybrali się na krótki wypad na Mazury. W sieci pojawiły się gorące zdjęcia Magdaleny Narożnej, które zrobił jej partner Krzysztof. Wokalistka pozuje w seksownym bikini! Dziś taki odpoczynek 🏖 to jest to :) miłego wieczoru :)) #mazury #odpoczynek #chwiladlasiebie #cudownie najlepszy fotograf :...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik