Instagram
Newsy

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" nagrał swój #Hot16Challenge2! Musicie to zobaczyć!

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" nagrał swój #Hot16Challenge2! Musicie to zobaczyć!

W #Hot16Challenge2 wzięli już udział muzycy, aktorzy, a nawet politycy. Teraz przyszedł czas na... rolnika! Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" wziął udział właśnie w tym challengu i nawet nagrał profesjonalny teledysk. O czym rapuje? Jak mu poszło? Zobaczcie! 

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zaczęli budowę domu. Pokazali pierwsze zdjęcia!

Adrian z "Rolnik szuka żony" zdradził nam, jakie ma zainteresowania. Czy przyszła żona je zaakceptuje?

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" rapuje! Nagrał swój #Hot16Challenge2!

#Hot16Challenge2 bije rekordy popularności! Akcja już dawno wykroczyła poza kręgi polskiego rapu i włączyły się do niej nie tylko gwiazdy estrady, ale również politycy, a teraz nawet... rolnicy! O co zatem chodzi w wyzwaniu? Twórcy po otrzymaniu nominacji mają 72 godziny na stworzenie i zamieszczenie w sieci 16-wersowej zwrotki. Tematyka jest dowolna, nie ma żadnych ram. Potem należy nominować kolejne osoby, które mają 3 doby na wykonanie swojego rapu. Cel jest szczytny, bowiem zbierane są pieniądze, które w całości mają zostać przekazane na lekarzy, personel medyczny oraz pomoc szpitalom w walce z koronawirusem.

Teraz do tej szczytnej akcji włączył się także znany z programu "Rolnik szuka żony" Grzegorz Bardowski! Z tej okazji powstał nawet profesjonalny teledysk, w którym możemy także zobaczyć jego żonę Anię, a także ich dzieci. O czym zatem rapuje Grzegorz? Cały tekst poniżej:

Jestem Grzesiek, rolnik mały, 100 hektarów, co to jest?

Mają tysiąc, dwa tysiące, ludziom dają pracę też. 

Żona Ania - nie do wiary, skąd w mym życiu wzięła się?

List pisała, ja wybrałem zakochałem wtedy się! 

Rolnik żony już nie szuka, bo znalazła sama się.

Dzięki Bogu, że to wszystko przed wirusem stało się. 

Nieistotne to co było, dziś medykom pomóc chcę.

To ich praca, ich wytrwałość, daje szansę innym też. 

Wyświetlenia, komy, lajki, komu to potrzebne jest? 

Zamiast tego daj piątaka, link do zbiórki podam też! 

Moja rola dla mnie ważna, czy dla Ciebie? Pewnie nie. 

Nie ten czas byś zrozumiał, że chleb z pola bierze się. 

Mleko, jajka, szynki plaster, prosta sprawa, idź i kup! 

Kurom sypnę trochę ziarna i wywalę spod nich gnój. 

Twoją pracę też szanuję, mógłbyś nawet kopać rów!

Daj mi kosić w środku lata, na twych oknach tylko kurz.

Dla Jezuska na Wielkanoc, lecisz z koksem ino rusz.

Masz to w d**ie? Nie ma sprawy, możesz przecież szamać gruz!

Dom już stoi w środku wsi, coś Ci śmierdzi na mych polach? 

Choineczka, morska bryza, bieg do przodu - drogę znasz. 

Sprzedam zboże, wezmę hajs, nowy Johny, kombajn Class.

A nie, sorry, zapomniałem, muszę spłacić co nabrałem. 

Dziś dopłaty wpłyną mi, nie porządzę uwierz mi. 

Trzy przyczepy obornika, trochę części do ciągnika. 

Sprzęty przecież psują się, ponarzekać sobie chcę. 

Na tym koniec, puenta jaka? Wpłać piątaka dla lekarza. 

Niech nam wirus nie zagraża.

Do #Hot16Challenge2 Grzegorz nominował... wszystkich widzów kanału Bardowscy! Fani nie kryją zachwytu nad wykonem rolnika!

- Normalnie jak Eminem... 😆 Pozdro 💪

- Teledysk to mistrzostwo świata 🤣👌

- Grzesiu rozwaliłeś system 😁 Tekst,teledysk rewelacja 😁o wykonaniu nie wspomnę, bomba! 😁👍

Zobaczcie zatem jak poradził sobie w #Hot16Challenge2 Grzegorz Bardowski! Jak Wam się podoba? 

Grzegorz Bardowski wziął udział w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym poznał uroczą Anię! Para od kilku lat jest już małżeństwem, doczekała się dwójki dzieci. Małżeństwo świetnie także radzi sobie w mediach społecznościowych, gdzie zgromadzili grono fanów. Czy #Hot16Challenge2 Grzegorza będzie hitem? 

Instagram

Zobacz także
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" nadal są parą. Wiemy, dlaczego ostatnio publikują mniej wspólnych zdjęć!

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce

Anna z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza weekend z synem! Znów było aktywnie!

 

Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" wyraźnie schudł! Fani go nie poznają! "Znika w oczach"
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" wyraźnie schudł! Fani go nie poznają! "Znika w oczach"

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nowym zdjęciem z mężem, które rozgrzało fanów! A wszystko za sprawą Grzegorza, który wyraźnie schudł! Wielbiciele pary nie poznają rolnika i w komentarzach pod postem dopytują, jaką dietę stosuje i jak udało mu się tego dokonać. Zobaczcie sami. Różnica widoczna jest gołym okiem! Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" wybrała się na weekend bez syna. Wiemy, z kim wyjechała! Planujesz schudnąć i szukasz wygodnej odzieży do ćwiczeń? Wejdź na tę stronę i wykorzystaj Martes kod rabatowy . Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" bardzo schudł! Fani go nie poznają! "Znika w oczach" Ania i Grzegorz Bardowscy, którzy poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony", od kilku lat tworzą zgraną i kochającą się parę. Małżeństwo jest również rodzicami dwójki wspaniałych dzieci - Liwii i Jasia, którzy są dla nich całym światem. Para świetnie sobie radzi także w mediach społecznościowych. Profil Ani Bardowskiej na Instagramie śledzi prawie 190 tys. osób! I to właśnie wielbiciele tej dwójki od razu zauważyli wyraźną zmianę w wyglądzie Grzegorza, kiedy tylko żona rolnika opublikowała nowe zdjęcie z mężem! Zobacz także:  Jakub z "Rolnik szuka żony" flirtuje z... Dianą?! Zostawił gorący komentarz pod jej zdjęciem w odważnej sukience Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" wybrali się na rodzinną uroczystość. Z tej okazji żona rolnika postanowiła pochwalić się nową fotografią z mężem. Fani od razu dostrzegli, że jej ukochany wyraźnie schudł! Wygląda na to, że Grzegorz przeszedł na jakąś dietę. W komentarzach pod postem Ani pojawiło się mnóstwo wpisów od wielbicieli pary. Fani są pod wrażeniem metamorfozy...

Anna Bardowska w koszulowej koszuli z Zary za 199 zł
Instagram
TV-Show
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak mąż czyta listy: "Grzesiek się cofnął w czasie"
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak mąż czyta listy: "Grzesiek się cofnął w czasie"

Grzegorz Bardowski z " Rolnik szuka żony " wrócił do czytania listów? Takie zaskakujące zdjęcie opublikowała Anna w relacji na Instastories. W siódmej edycji aż dwoje rolników zdecydowało się na taki krok: Magdalena i Dawid, którzy pożegnali wszystkich swoich kandydatów. Ale dlaczego Grzegorz wraca do listów? O co chodzi? Czyżby kryzys?d Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" czyta listy Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała w relacji na Instastories, jak jej mąż czyta listy. Kobieta skomentowała to i wróciła wspomnieniami do programu, kiedy wśród listów od kandydatek pojawił też jej list. Od tego wszystko się zaczęło, a dziś są małżeństwem i rodzicami dwójki dzieci. A Grzesiek się cofnął w czasie i czyta listy. Ile to już lat po ślubie 4 czy ponad? Prawie 5? - mówi w relacji na Instastories Anna. Na szczęście szybko okazało się, że nie chodzi o listy innych kandydatek z programu "Rolnik szuka żony", ale o list od jednej z fanek pary, która obdarowała ich małym świątecznym upominkiem. Grzegorz tak szybko sięgnął po kopertę i zaczął czytać treść listu, że Anna zareagowała żartobliwie, mówiąc, że cofnął się w czasie i znów czyta listy.  O kryzysie w przypadku tej pary nie może być mowy. Widać, że są w sobie bardzo zakochani i realizują wspólne marzenia o rodzinie i domu! Zobacz także:   Rolnik szuka żony: Magda już zapomniała o Dawidzie? Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną Para właśnie spełnia marzenie o własnym domu.  Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś są jednymi z najbardziej lubianych uczestników hitu TVP1.  ...

Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swoje wesele
Instagram
Newsy
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jaki prezent dostała od męża! 
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jaki prezent dostała od męża! 

Ania Bardowska pochwaliła się prezentem od męża. Co dostała od Grześka? Uczestniczka drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie krótkie nagranie, podczas którego pokazała, jaką niespodziankę przygotował dla niej ukochany mąż. Musicie zobaczyć, co kupił Grzegorz Bardowski!  Nie wiesz jaki prezent urodzinowy sprawić mężowi? Pobierz kod rabatowy Komputronik i zamów mu nowe słuchawki do komputera! Ania Bardowska pokazała prezent od męża Ania i Grzesiek Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji hitu TVP. Piękna kandydatka wpadła rolnikowi w oko już na etapie czytania listów od zainteresowanych nim kobiet. Chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" doskonale pamiętają, że patrząc na zdjęcie Ani Grzesiek przyznał, że mógłby poprosić ją o rękę. Między rolnikiem a jego kandydatką szybko zaiskrzyło, a w finale show para przyznała, że są razem. Kilka miesięcy później zakochani powiedzieli sobie "tak". Dziś Ania i Grzesiek tworzą szczęśliwą rodzinę z dwójką dzieci. Fani programu "Rolnik szuka żony" mogą teraz śledzić ich dalsze losy za pośrednictwem portali społecznościowych. Para chętnie pokazuje w sieci swoje zdjęcia i zdradza, jak wygląda ich życie. Ostatnio dowiedzieliśmy się m.in. o tym, że zakochani rozpoczęli budowę nowego domu a żona rolnika wydała książeczkę dla dzieci. Teraz Ania pokazała również, jaki nowy prezent otrzymała od Grześka. Kilka tygodni temu mój mąż chciał znać moje wymiary. Zastanawiałam się, co on chce mi kupić i okazało się, że kupił mi bluzę- zdradziła Ania Bardowska.  Zobaczcie, jaką bluzę zamówił Grzesiek! Fajny prezent? Ania przyznała, że to pierwsza tego typu bluza w jej garderobie!  Zobacz także:  Ania i Grzegorz Bardowscy...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner