Instagram
Newsy

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" nagrał swój #Hot16Challenge2! Musicie to zobaczyć!

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" nagrał swój #Hot16Challenge2! Musicie to zobaczyć!

W #Hot16Challenge2 wzięli już udział muzycy, aktorzy, a nawet politycy. Teraz przyszedł czas na... rolnika! Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" wziął udział właśnie w tym challengu i nawet nagrał profesjonalny teledysk. O czym rapuje? Jak mu poszło? Zobaczcie! 

Zobacz także: Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" zaczęli budowę domu. Pokazali pierwsze zdjęcia!

Adrian z "Rolnik szuka żony" zdradził nam, jakie ma zainteresowania. Czy przyszła żona je zaakceptuje?

Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" rapuje! Nagrał swój #Hot16Challenge2!

#Hot16Challenge2 bije rekordy popularności! Akcja już dawno wykroczyła poza kręgi polskiego rapu i włączyły się do niej nie tylko gwiazdy estrady, ale również politycy, a teraz nawet... rolnicy! O co zatem chodzi w wyzwaniu? Twórcy po otrzymaniu nominacji mają 72 godziny na stworzenie i zamieszczenie w sieci 16-wersowej zwrotki. Tematyka jest dowolna, nie ma żadnych ram. Potem należy nominować kolejne osoby, które mają 3 doby na wykonanie swojego rapu. Cel jest szczytny, bowiem zbierane są pieniądze, które w całości mają zostać przekazane na lekarzy, personel medyczny oraz pomoc szpitalom w walce z koronawirusem.

Teraz do tej szczytnej akcji włączył się także znany z programu "Rolnik szuka żony" Grzegorz Bardowski! Z tej okazji powstał nawet profesjonalny teledysk, w którym możemy także zobaczyć jego żonę Anię, a także ich dzieci. O czym zatem rapuje Grzegorz? Cały tekst poniżej:

Jestem Grzesiek, rolnik mały, 100 hektarów, co to jest?

Mają tysiąc, dwa tysiące, ludziom dają pracę też. 

Żona Ania - nie do wiary, skąd w mym życiu wzięła się?

List pisała, ja wybrałem zakochałem wtedy się! 

Rolnik żony już nie szuka, bo znalazła sama się.

Dzięki Bogu, że to wszystko przed wirusem stało się. 

Nieistotne to co było, dziś medykom pomóc chcę.

To ich praca, ich wytrwałość, daje szansę innym też. 

Wyświetlenia, komy, lajki, komu to potrzebne jest? 

Zamiast tego daj piątaka, link do zbiórki podam też! 

Moja rola dla mnie ważna, czy dla Ciebie? Pewnie nie. 

Nie ten czas byś zrozumiał, że chleb z pola bierze się. 

Mleko, jajka, szynki plaster, prosta sprawa, idź i kup! 

Kurom sypnę trochę ziarna i wywalę spod nich gnój. 

Twoją pracę też szanuję, mógłbyś nawet kopać rów!

Daj mi kosić w środku lata, na twych oknach tylko kurz.

Dla Jezuska na Wielkanoc, lecisz z koksem ino rusz.

Masz to w d**ie? Nie ma sprawy, możesz przecież szamać gruz!

Dom już stoi w środku wsi, coś Ci śmierdzi na mych polach? 

Choineczka, morska bryza, bieg do przodu - drogę znasz. 

Sprzedam zboże, wezmę hajs, nowy Johny, kombajn Class.

A nie, sorry, zapomniałem, muszę spłacić co nabrałem. 

Dziś dopłaty wpłyną mi, nie porządzę uwierz mi. 

Trzy przyczepy obornika, trochę części do ciągnika. 

Sprzęty przecież psują się, ponarzekać sobie chcę. 

Na tym koniec, puenta jaka? Wpłać piątaka dla lekarza. 

Niech nam wirus nie zagraża.

Do #Hot16Challenge2 Grzegorz nominował... wszystkich widzów kanału Bardowscy! Fani nie kryją zachwytu nad wykonem rolnika!

- Normalnie jak Eminem... 😆 Pozdro 💪

- Teledysk to mistrzostwo świata 🤣👌

- Grzesiu rozwaliłeś system 😁 Tekst,teledysk rewelacja 😁o wykonaniu nie wspomnę, bomba! 😁👍

Zobaczcie zatem jak poradził sobie w #Hot16Challenge2 Grzegorz Bardowski! Jak Wam się podoba? 

Grzegorz Bardowski wziął udział w 2. edycji programu "Rolnik szuka żony", w którym poznał uroczą Anię! Para od kilku lat jest już małżeństwem, doczekała się dwójki dzieci. Małżeństwo świetnie także radzi sobie w mediach społecznościowych, gdzie zgromadzili grono fanów. Czy #Hot16Challenge2 Grzegorza będzie hitem? 

Instagram

Zobacz także
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" nadal są parą. Wiemy, dlaczego ostatnio publikują mniej wspólnych zdjęć!

Ania z "Rolnik szuka żony" chodzi do pracy. Koronawirus w Polsce

Anna z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza weekend z synem! Znów było aktywnie!

 

Ania Bardowska żałuje ślubnego makijażu
TV-Show
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" uczcił Dzień Kobiet, ale to gest Ani rozczulił internautów! 
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" uczcił Dzień Kobiet, ale to gest Ani rozczulił internautów! 

Ania i Grzegorz Bardowscy z " Rolnik szuka żony " to najpopularniejsi uczestnicy hitowego show TVP. W tym roku będą obchodzili już piątą rocznicę ślubu. Doczekali się dwójki wspaniałych dzieci, a ich uczucie z roku na rok staje się coraz bardziej gorące. Grzegorz uczcił dziś Dzień Kobiet, a miłe słowa skierował nie tylko do swojej małżonki. Zobaczcie, jak spędzili ten wyjątkowy dzień. Ania to szczęściara!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Wszystkie małżeństwa, których miłość narodziła się w programie i... po nim! Jak wyglądał Dzień Kobiet u Ani i Grześka Bardowskich z "Rolnik szuka żony"?  Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie "Rolnik szuka żony". Grzegorz oświadczył się ukochanej kilka miesięcy po zakończeniu programu. Zakochani wzięli ślub w kwietniu 2016 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło. Ich rodzina powiększyła się o synka Jasia oraz córeczkę Liwię. Niedługo Bardowskich czeka przeprowadzka do wymarzonego domu. Ich nowe lokum będzie miało aż 200 m2! Anna i Grzegorz spędzają na budowie każdą wolną chwilę.  Internauci uwielbiają śledzić losy swoich ulubieńców z "Rolnik szuka żony". Szczególnie, że ich relacja jest godna pozazdroszczenia. Grzegorz Bardowski na co dzień ciężko pracuje ale zawsze w ciągu dnia znajdzie chwilę, aby wrócić do domu i choć chwilę spędzić ze swoimi dziećmi.  Dziś szczególnie uczcił Dzień Kobiet, a w końcu w domu ma ich aż dwie! W sieci pojawiło się urocze zdjęcie Bardowskich, na którym Grzegorz trzyma Annę na rękach: Bo Was kobiety, należy nosić na rękach, nie tylko od święta.🌷🌞 Wszystkim Paniom życzę dużo uśmiechu i miłości każdego dnia!🌷🌷🌷 Grzesiek Mimo tego, że to jest święto kobiet, Ania Bardowska nie zapomniała o...

Ania Bardowska w białej koszuli w czarn grochy i Grzesiek Bardowski w czarnej koszulce
Instagram
Newsy
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" apeluje: "Możecie mi oddać moją żonę?"! Co się stało?
Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" pojawił się na instagramie żony, Anny Bardowskiej!

Grzegorz Bardowski z " Rolnik szuka żony " czasem pojawia się na rodzinnych zdjęciach na Instagramie i uczestniczy w relacjach na Instastories swojej żony, jednak to Anna prowadzi ich profile w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że to właśnie rolnik opublikował na Instastories obszerną relację, w której podzielił się zaskakującym apelem. "Słuchajcie, możecie mi oddać moją żonę? - pyta Grzegorz. O co chodzi? Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" apeluje: "możecie mi oddać moją żonę"! O co chodzi? Grzegorz Bardowski zadebiutował na Instagramie i opublikował relację na Instastories, która może zaskoczyć! Okazuje się, że ostatnio ich życie mocno się zmieniło: Słuchajcie, możecie mi oddać moją żonę? Bardzo Was bym prosił! Było tak fajnie: ciepłe obiadki, spędzanie razem wieczorów, a teraz co? - zaapelował Grzegorz Bardowski w nagraniu na Instastories. Sytuacja szybko się wyjaśniła i okazało się, że Anna Bardowska ostatnio poświęca mnóstwo czasu na pakowanie i wysyłkę książek "Skarby wsi". W okresie przedświątecznym jej autorska książka dla dzieci cieszy się ogromną popularnością.  Pakowanie książeczek. To jest główny temat. (...) Jest przy tym zabawy. Bardzo dużo zamówień, za które bardzo dziękujemy. - dodał rolnik. Grzegorz pokazał też, jak wygląda zestaw prezentowy, z książeczką Anny Bardowskiej. To faktycznie uroczy upominek dla dziecka: Ozdobne zapakowanie, książka dla dzieci o rolnictwie, a w środku ekologiczny wypełniać – sianko z naszego gospodarstwa. Cieszę się, że możemy Was trochę uszczęśliwić. A jeśli chodzi o nasz czas to sobie z Anią odbijemy w nowym roku. Do zobaczenia. - mówi wprost uczestnik programu "Rolnik szuka żony". Tylko spójrzcie! Zobacz...

Anna Bardowska w koszulowej koszuli z Zary za 199 zł
Instagram
TV-Show
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak mąż czyta listy: "Grzesiek się cofnął w czasie"
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak mąż czyta listy: "Grzesiek się cofnął w czasie"

Grzegorz Bardowski z " Rolnik szuka żony " wrócił do czytania listów? Takie zaskakujące zdjęcie opublikowała Anna w relacji na Instastories. W siódmej edycji aż dwoje rolników zdecydowało się na taki krok: Magdalena i Dawid, którzy pożegnali wszystkich swoich kandydatów. Ale dlaczego Grzegorz wraca do listów? O co chodzi? Czyżby kryzys?d Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" czyta listy Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała w relacji na Instastories, jak jej mąż czyta listy. Kobieta skomentowała to i wróciła wspomnieniami do programu, kiedy wśród listów od kandydatek pojawił też jej list. Od tego wszystko się zaczęło, a dziś są małżeństwem i rodzicami dwójki dzieci. A Grzesiek się cofnął w czasie i czyta listy. Ile to już lat po ślubie 4 czy ponad? Prawie 5? - mówi w relacji na Instastories Anna. Na szczęście szybko okazało się, że nie chodzi o listy innych kandydatek z programu "Rolnik szuka żony", ale o list od jednej z fanek pary, która obdarowała ich małym świątecznym upominkiem. Grzegorz tak szybko sięgnął po kopertę i zaczął czytać treść listu, że Anna zareagowała żartobliwie, mówiąc, że cofnął się w czasie i znów czyta listy.  O kryzysie w przypadku tej pary nie może być mowy. Widać, że są w sobie bardzo zakochani i realizują wspólne marzenia o rodzinie i domu! Zobacz także:   Rolnik szuka żony: Magda już zapomniała o Dawidzie? Pokazała romantyczne zdjęcie z tajemniczym mężczyzną Para właśnie spełnia marzenie o własnym domu.  Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Dziś są jednymi z najbardziej lubianych uczestników hitu TVP1.  ...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner