Grażyna Szapołowska korzysta z uroków wakacji i obecnie przebywa w Juracie ciesząc się kąpielami słonecznymi. Pomimo urlopu aktorka nie zaniedbuje też branżowych przyjęć. Gwiazda pojawiła się na 90. urodzinach Juraty, które przyciągnęły plejadę gwiazd wypoczywających nad polskim morzem. Ku zaskoczeniu wszystkich, na ściance artystka zapozowała w niecodziennym wydaniu. Grażyna Szapołowska postanowiła zaprezentować się... boso! Na czerwonym dywanie aktorce towarzyszyły również córka oraz wnuczka. To trzeba zobaczyć!

Reklama

Grażyna Szapołowska boso na czerwonym dywanie promuje 20-letnią wnuczkę

90. urodziny Juraty przyciągnęły tłumy gwiazd. W sobotę, 24 lipca, na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Agnieszka Dygant, Beata Ścibakówna, Anna Nowak-Ibisz, Tomasz Stockinger, Beata Tadla, czy Irena Santor. Jednak wszyscy patrzyli tylko na Grażynę Szapołowską, która tego dnia była nie tylko gościem, ale też modelką podczas pokazu mody.

Grażyna Szapołowska postawiła na błękitną, maxi sukienkę z długim rękawem projektu Doroty Goldpoint. Zwiewnej kreacji dodatkową lekkość dodały falbany u dołu oraz dekolt ozdobiony żabotem. Artystka uzupełniła stylizację długim, złotym łańcuszkiem z kamieniami.

VIPHOTO/East News

Cały look dopełniły błękitne szpilki z wysadzaną kamieniami srebrną klamrą. Ten model fani mody z pewnością dobrze kojarzą. Identyczne, ikoniczne, satynowe buty z klamrą od Manolo Blahnik na swój ślub założyła kultowa postać Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", grana przez Sarah Jessica Parker.

I choć przykuwające wzrok czółenka były chętnie fotografowane na wybiegu, to podczas pozowania na czerwonym dywanie Grażyna Szapołowska postanowiła zapozować boso. Na ściance aktorka pojawiła się w towarzystwie ukochanej córki Katarzyny oraz 20-letniej wnuczki Karoliny.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

To nie pierwszy raz, kiedy Grażyna Szapołowska stara się wypromować piękną wnuczkę na salonach. Zjawiskowa Karolina chętnie gości na instagramowym koncie swojej babci, a w zeszłym roku śpiewała z nią podczas świątecznego wydania Szansy na Sukces. Wcześniej dziewczyna zaprezentowała się również z babcią na okładce Wysokich Obcasów Extra. Karolina, której pasją jest śpiew, próbowała też swoich sił w 11.edycji muzycznego hitu TVP - "The Voice of Poland".

Zobacz także: Fani źli na jurorów "The Voice of Poland"! Wnuczka Grażyny Szapołowskiej odrzucona!

Reklama

Grażyna Szapołowska w ten weekend pojawiła się na 90. urodzinach Juraty. Aktorka, która wzięła udział w pokazie domu mody Doroty Goldpoint jako modelka, na czerwonym dywanie zapozowała w towarzystwie córki oraz 20-letniej wnuczki. Również na Instagramie aktorki nie mogło zabraknąć relacji z tego wydarzenia. Piękna Karolina jest podobna do swojej sławnej babci?

Reklama
Reklama
Reklama