Party Stories
The Voice of Poland - relacja z odcinka
Jan Bogacz / TVP
TV-Show

Fani źli na jurorów "The Voice of Poland"! Wnuczka Grażyny Szapołowskiej odrzucona! 

W "The Voice" zaśpiewała hit Górniak. Edyta zamknęła oczy, ale i tak się odwróciła! Jurorzy odrzucili wnuczkę Szapołowskiej

W sobotnim odcinku "The Voice of Poland" na scenie pojawiło się sporo utalentowanych wokalistów, jednak trenerzy nie odwracali się zbyt często! Z programem pożegnała się m.in. wnuczka Grażyny Szapołowskiej! Co jeszcze się wydarzyło?

Niesamowity występ w "The Voice of Poland"! Edyta Górniak zdradziła swoją tajemnicę, żeby przekonać uczestniczkę, by wybrała jej drużynę

Utwór Edyty Górniak w "The Voice of Poland", odrzucona wnuczka Szapołowskiej!

W 11. edycji "The Voice of Poland" wzięła udział m.in. Aleksandra Matyka, 17-letnia uczennica technikum z miejscowości Szczutki w gminie Sicienko. Młoda uczestniczka wzięła sobie na warsztat największy hit Edyty Górniak - "To nie ja". Niestety, nie poradziła sobie z nim najlepiej, ale Edyta i tak jako jedyna odwróciła się. Pod koniec gwiazda musiała jednak zamknąć oczy - Ola mocno zafałszowała końcówkę. Górniak stwierdziła, że w jej występie było jednak sporo udanych fragmentów i chce ją nauczyć paru rzeczy.

The Voice of Poland - relacja z odcinka
Jan Bogacz / TVP

Na scenie pojawiła się również wnuczka Grażyny Szapołowskiej, Karolina Matej. 20-letnia uczestniczka zaśpiewała hit "Love me like you do" Ellie Goulding. Niestety, nikt z trenerów nie docenił wokalu Karoliny (Edyta Górniak stwierdziła, że było za mało magii, a utwór jest magiczny) i uczestniczka musiała pożegnać się z show. Zapewniła jednak, że za jakiś czas znów spróbuje swoich szans. Babcia, słynna Grażyna Szapołowska, i tak była z niej bardzo dumna! 

The Voice of Poland - relacja z odcinka
Jan Bogacz / TVP

Fani show uznają tę decyzję jako niesprawiedliwą. Oto niektóre komentarze pod najnowszym postem na profilu "The Voice of Poland":

Szkoda ze wnuczka p.Grazyny nie została wybrana bo zaśpiewała pięknie a wybrani zostali co gorzej zaśpiewali.

Odcinek faktycznie słaby. Nie rozumiem, czemu przeszła ta fałszującą Aleksandra (chyba tylko dlatego, ze wybrała piosenkę Edyty) i dlaczego nikt się nie odwrócił gdy śpiewała ta dziewczyna w ciąży i wnuczka Szapolowskiej. Obie były bardzo dobre!

Nie rozumiem dlaczego nie wybrali dziewczyny w ciąży i wnuczki Szapołowskiej, piękne głosy, magiczne!!!

Wykonanie Aleksandry fatalne. Nie rozumiem dlaczego Edyta się odwróciła. Najlepszy Robert. Ale ogólnie mialam ochotę przełączyć kanał oglądając. Poprzednie edycje były zdecydowanie lepsze. (pisownia oryginalna).

A Wam podobał się wczorajszy odcinek?

Jurorzy
Jan Bogacz / TVP

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej w The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Wnuczka Grażyny Szapołowskiej w "The Voice of Poland"! Karolina Matej zachwycili swoim głosem?
Już w najbliższą sobotę, 26 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszą odsłonę "The Voice of Poland"!

Już w najbliższą sobotę, 26 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszą odsłonę "The Voice of Poland"! W programie będą kontynuowane "Przesłuchania w ciemno", podczas których wystąpi m.in. wnuczka Grażyny Szapołowskiej. Czy Karolina Matej zachwyci swoim występem i sprawi, że wszyscy jurorzy będą chcieli mieć ją  w swojej drużynie? W programie Karolinę będzie wspierać jej babcia. Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko - opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej. Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom - mówi  uczestniczka talent show TVP2. Grażyna Szapołowska przed kamerami opowiedziała o ich wspólnym utworze, który znalazł się na płycie gwiazdy. Co aktorka zrobiła, żeby jej wnuczka zgodziła się z nią zaśpiewać?  Zobaczcie fragment nowego odcinka "The Voice of Poland"! Myślicie, że Karolina Matej zachwycili swoim głosem? Zobacz także:   Michał Szpak zachwycony uczestniczką w "The Voice of Poland". Dziewczyna w przeszłości wiele razy słyszała „brzmisz jak chłopak” i chciała przestać śpiewać Wnuczka Grażyny Szapołowskiej wystąpi w The Voice of Poland.

Jurorzy "The Voice of Poland"
Jan Bogacz / TVP
Newsy
Magda Ćwiertnia rozbiła bank w "The Voice of Poland"! Walczyli o nią wszyscy jurorzy. Zobaczymy ją w finale? "Petarda" komentują internauci
Magda Ćwiertnia oczarowała swoim głosem w "The Voice of Poland"! W najnowszej odsłonie muzycznego talent-show piękna uczestniczka sprawiła, że odwrócili się wszyscy jurorzy.

Magda Ćwiertnia oczarowała swoim głosem w "The Voice of Poland"! W najnowszej odsłonie muzycznego talent-show piękna uczestniczka sprawiła, że odwrócili się wszyscy jurorzy. Michał Szpak, Edyta Górniak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron chcieli, żeby Magda trafiła do ich drużyny. Czy to właśnie ona dojdzie aż do finału? Posłuchajcie jej głosu! Szukasz płyty finalistki programu muzycznego? Skorzystaj z Empik promocje i zamów ją w atrakcyjnej cenie. Zachwycający występ w "The Voice of Poland" Magda Ćwiertnia podczas "Przesłuchań w ciemno" zaśpiewała jeden z największych hitów Ariany Grande "One last time". Jako pierwsi, już po pierwszych kilku sekundach występu uczestniczki, odwrócili się Tomson i Baron. Chwilę później odwróciła się również Urszula Dudziak, a pod koniec utworu dołączyli do nich Michał Szpak i Edyta Górniak. Co ciekawe, Magda Ćwiertnia mogła wybierać jedynie spośród Edyty Górniak i Tomsona oraz Barona. Michał Szpak i Urszula Dudziak zostali bowiem "zablokowani". Głos Magdy Ćwiertni oczarował nie tylko jurorów, ale i widzów! Internauci na profilu "The Voice of Poland" na Instagramie bardzo pozytywnie komentują występ uczestniczki show.  - Najlepsza 👏🏾🔝🔝🔝🔝 - Super 😍 piękny głos  - Petarda 🔥😍 - Oooogień! 💥 - C u d o w n a! ❤️ Brawo- komentują internauci. Posłuchajcie, jak zaśpiewała Magda Ćwiertnia! Myślicie, że zobaczymy ją w finale "The Voice of Poland"?  Magda Ćwiertnia ostatecznie trafiła do drużyny Edyty Górniak. Zobacz także:   Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO Magda Ćwiertnia...

Edyta Górniak The Voice of Poland
East News
Newsy
Burza po "The Voice of Poland"! Edyta Górniak pożegnała faworytkę, a widzowie komentują: "Żenada", "Brak słów"!

Burza po ostatnim odcinku „ The Voice of Poland ”! Decyzją Edyty Górniak z jej drużyny odpadła Anna Serafińska. Pozostali trenerzy nie ukrywali zaskoczenia, bo występ uczestniczki zyskał same pozytywne komentarze. Anna Serafińska była uważana wręcz za faworytkę w drużynie Górniak. Po jej odejściu w komentarzach pojawiło się mnóstwo krytycznych słów od fanów „The Voice”, którzy kibicowali Annie! Casualowe ubrania z charakterem znajdziesz tutaj - sprawdź, na co są teraz w Cropp promocje . Edyta Górniak pożegnała faworytkę ze swojej drużyny. Odejście Anny Serafińskiej wywołało w sieci burzę Anna Serafińska w "The Voice of Poland" niesamowicie zaśpiewała utwór Kasi Kowalskiej "Jak rzecz". Pod wrażeniem tego występu byli wszyscy trenerzy, a widzowie programu już od jakiegoś czasu w komentarzach podkreślali, że to faworytka w drużynie gwiazdy, dlatego, kiedy usłyszeli, że Anna opuszcza program nie kryli zaskoczenia:  What?! - mówił zszokowany Michał Szpak. Zdecydowanie zaskakująca decyzja Edyty, patrząc na opinie innych jurorów - dodał Adam Zdrójkowski. Jestem mocno zaskoczony, ale dziękuję za wszystko co nam dałaś dzisiaj w programie - powiedział na koniec Tomasz Kammel.  Nie mniej zaskoczeni decyzją Edyty Górniak są widzowie "The Voice of Poland". Pod adresem gwiazdy posypało się mnóstwo krytycznych komentarzy. Niektórzy wprost piszą, że artystka pozbyła się z drużyny najlepszego kobiecego wokalu: Edyta Górniak pożegnała Anię - finalistkę!!! nie rozumiem dlaczego Anna Serafińska odpadła, to był najlepszy głos w zespole Edyty (sorry) Mam nadzieje ze Gorniavzka jest ostatni sezon jako trener, chyba traci słuch!!!!...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner