Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Góral i Ewelina w czułych objęciach
TVN
Newsy

Namiętne pocałunki Górala i Eweliny z Top Model. Para poszła na całość

Szykuje się płomienny romans?

Nowy sezon "Top Model" wzbudza dużo kontrowersji. Dzięki temu, że w programie udział mogli wziąć także mężczyźni show zyskało nową jakość. Najwięcej mówi się o Mateuszu Madze (zobacz: Mateusz Maga z Top Model prześladowany w sieci). Ostatnio także na tapetę wzięliście Michała Baryzę, który przed udziałem w show pracował w klubie dla gejów. Zobacz: Mamy zdjęcia Baryzy w klubie gejowskim

Są też inni panowie, którzy wzbudzają więcej pozytywnych emocji wśród widzów i pozostałych uczestników. Z pewnością należy do nich Góral, czyli Mateusz Jarzębiak, faworyt Joanny Krupy. Nie da się również ukryć, że jest on jednym z najprzystojniejszych modeli tego sezonu. Czyżby jego uroda wpadła w oko jednej z uczestniczek? Wiele na to wskazuje.

Dzisiejszy odcinek "Top Model" przyniesie wiele emocji, a zwłaszcza sesja Górala i Eweliny Pachuckiej. Para podczas pracy z fotografem zachowywała się bardzo naturalnie, a ich pozy i pocałunek były bardzo sugestywne i namiętne.

Czy będzie z tej znajomości coś więcej? :)

Zobacz: Mamy całą nagą sesję uczestników Top Model. Niektórzy poszli na całość


 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Góral z Top Model szuka pracy
Facebook
Newsy
Góral z Top Model szuka pracy, ale nie w modelingu. Zamieścił specjalne ogłoszenie
Pochwalił się doświadczeniem z przeszłości

Zdecydowanie najgłośniejszą postacią czwartej edycji Top Model jest Mateusz Maga . Chłopak o androgynicznej urodzie wzbudza mnóstwo emocji, a jego eliminacja z programu była szeroko komentowana w sieci. Faworytem kobiecej części publiczności show jest natomiast Mateusz Jarzębiak "Góral" , który w programie zajdzie naprawdę daleko. Przypomnijmy: Do Lizbony poleciała piątka finalistów Top Model. Wiemy, kto nie dostał się na pokaz Wszystko jednak wskazuje na to, że popularny Góral udział w show potraktował jako jednorazową przygodę i raczej nie wiąże swojej przyszłości z modelingiem. Mateusz zamieścił bowiem na Facebooku ogłoszenie, w którym szuka pracy w Warszawie, gdzie przeprowadził się kilka tygodni temu. Jarzębiak przyznaje, że jest otwarty na nowe wyzwania i dysponuje doświadczeniem m.in. jako kierowca, kelner czy przedstawiciel handlowy.   Szukam pracy, brak statusu studenta, doświadczenie jako kierowca, pracownik stacji paliw, kelner, przedstawiciel handlowy. Nowe wyzwania bez problemu - czytamy w ogłoszeniu modela. Porzucił marzenia o karierze w modelingu czy jest po prostu odpowiedzialny? Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia Góral i inni uczestnicy podczas Fashion Week w Lizbonie:

Mateusz Maga pokazał zdjęcie z dzieciństwa
Facebook
Newsy
Mateusz Maga odpadł z Top Model! Koledzy dali mu nieźle popalić
To był emocjonujący odcinek

Za nami ósmy odcinek Top Model - rywalizacja w programie robi się coraz bardziej zajęta, a na polu walki o zwycięstwo zostają już praktycznie tylko murowani faworyci. Nie da się ukryć, że wciąż najwięcej emocji wzbudza postać Mateusza Magi , który udział w show przypłacił depresją i załamaniem nerwowym spowodowanym zatrważającą falą hejtu w sieci. Przypomnijmy: "Grożono mi śmiercią. Odbiło się to na moim zdrowiu" Przed uczestnikami stało dziś kilka wymagających zadań, a na początku odcinka podzielono ich na dwie grupy. Aspirującym modelkom i modelom przyszło zmierzyć się z tematycznymi sesjami zdjęciowymi m.in. w klimatach Dzikiego Zachodu, nie zabrakło też gwiazd - swoje cenne wskazówki i porady przekazywali im Przemysław Saleta i Zosia Ślotała . Wśród zadań pojawiła się też "gra w szczerość", podczas której najbardziej "doświadczony" okazał się Maga.   Jeśli będziesz taki, jak jesteś, ludzie cię zniszczą - usłyszał Mateusz od kolegów. Ostatecznie z programem pożegnał się właśnie Mateusz, którego zdjęcia i postawa podczas dzisiejszego odcinka nie zyskała aprobaty jurorów. Zgadzacie się z takim werdyktem? Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia Galeria zdjęć Mateusza Magi:

Mateusz Maga o konflikcie z Martą Sędzicką i Aleksandrą Żuraw
ONS
Newsy
Maga skarży się na dwie uczestniczki Top Model: Nie odzywają się. Traktowały mnie jak konkurencję
W programie nie tylko utworzyły się przyjaźnie

Czwarta edycja Top Model wzbudzała wiele emocji. Głównie ze względu na kontrowersyjnych uczestników, takich jak Mateusz Maga czy bardzo pewna siebie Marta Sędzicka , która nie ukrywała, że przyszła w konkretnym celu. Późniejsza wygrana Osi Ugonoh również wywołała mnóstwo reakcji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Zobacz: Marcela Leszczak o wygranej Osi: Polacy, wstydźcie się! Na popularność show wpłynęły również zagmatwane relacje uczestników. Jedni - tak jak Osi i Michał Baryza - mocno się zaprzyjaźnili i tę znajomość kontynuują do dzisiaj, inni z kolei unikają się na salonach i raczej nie ma mowy nawet o utrzymywaniu znajomości. Szczerze opowiedział o tym w rozmowie Mateusz Maga, który w programie nie miał najlepszych relacji z Martą Sędzicką i Olą Żuraw . Przyznał, że kiedy spotykają się na salonach to modelki unikają z nim kontaktu, co on sam uważa za "dziecinne". Model wyznał też, że w Top Model mógł bardziej postawić na swoją karierę niż na budowanie dobrych relacji z pozostałymi uczestnikami: Marta i Ola Żuraw dalej starają się do mnie nie odzywać, co też wydaje mi się takich zachowaniem dziecięcym i trochę niezrozumiałym , ale cóż nie z każdym muszę mieć takie relacje, żebyśmy się mieli nie wiadomo jak przyjaźnić. Jest dużo osób, które traktowały ten program jako konkurencję, a ja może byłem tak odbierany, że chciałem dojść jak najdalej, ale wcale takiego zamiaru nie miałem tylko najważniejsze były dla mnie relacje, a to było jednak zgubne. Trzeba było być twardym i w ogóle się nie przejmować niczym i może bym daleko doszedł.    Ma rację? Zobacz: Marta z Top Model idzie jak burza. Podpisała kontrakt z dużą marką     Marta Sędzicka kilka lat temu:  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner