Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Hit czy klapa? Oto wyniki oglądalności "Gogglebox. Przed telewizorem"!

Rodzina Kotońskich z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

"Gogglebox. Przed telewizorem" jest emitowany już od pięciu lat! W tym czasie Polacy pokochali show, w którym pary, przyjaciele, rodzina i znajomi oglądają programy telewizyjne, komentując na bieżąco, zachowanie uczestników danych produkcji. "Gogglebox. Przed telewizorem" jest pokazywany na antenie TTV, a bohaterowie show stali się prawdziwymi gwiazdami stacji. Dziś chyba wszyscy wiedzą kim jest Big Boy, Ewa Mrozowska czy Sylwia Bomba! Od początku września widzowie mogą oglądać jedenasty sezon programu. Teraz z pewnością pojawia się pytanie ile osób przyciąga najnowsza odsłona show? Czy "Gogglebox" jest hitem czy klapą stacji?

"Gogglebox. Przed telewizorem" hitem TTV! 

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl jedenasty sezon "Gogglebox. Przed telewizorem" jest prawdziwym hitem jesiennej ramówki TTV! Okazuje się, że program ogląda średnio 609 tys. widzów! Jak informuje portal to aż o 93 tysiące osób więcej niż w analogicznym czasie w ubiegłym roku. TTV w czasie nadawania "Gogglebox" jest na drugim miejscu na rynku telewizyjnym w grupie 16-49 i na czwartm miejscu w grupie 4+. 

Tak olbrzymi sukces tego programu wynika z udanej adaptacji brytyjskiego formatu, która była możliwa dzięki prawdziwym i wyrazistym uczestnikom, którzy w naturalny sposób komentują to co widzą w telewizji- w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl skomentowała Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

Który odcinek najnowszego sezonu przyciągnął najwięcej widzów przed telewizory? Okazuje się, że był to odcinek wyemitowany 2 września- show obejrzało wówczas aż 780 tys. osób! 

Wy również oglądacie "Gogglebox. Przed telewizorem"? Przypominamy, że program jest emitowany w pomniedziałki o godzinie 22:00, oczywiście na antenie TTV. 

Zobacz także: Jak wyglądali bohaterowie "Gogglebox" w przeszłości? Niektórych naprawdę trudno rozpoznać!

11. sezon "Gogglebox. Przed telewizorem" ogląda średnio 609 tys. widzów. 

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

Show jest hitem jesiennej ramówki TTV.

Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43