Stare zdjęcia uczestników "Gogglebox"
Instagram

"Gogglebox. Przed telewizorem" to program, który już od ponad szcześciu lat bawi widzów TTV. Występują w nim uczestnicy, którym udało się zdobyć ogromną rzeszę fanów, głównie dzięki ich wyjątkowemu poczuciu humoru.

Na czym polega "Gogglebox"? Uczestnicy komentują znane programy siedząc na kanapie w swoim domu. Ich niepowtarzalne rozmowy często bawią widzów do łez.

Jednym z najbardziej popularnych bohaterów show TTV jest Mateusz "Big Boy" Borkowski, który zasłynął przede wszystkim dzięki swojej spektakularnej metamorfozie. Celebryta schudł bowiem ponad 160 kg!

Jesteście ciekawi, jak wyglądali pozostali uczestnicy "Gogglebox" w przeszłości? Koniecznie zobaczcie naszą galerię! 

1/9
Stare zdjęcia Mateusza Borkowskiego z "Gogglebox"
Instagram

Stare zdjęcia Big Boya z "Gogglebox"

Jak już wspomnieliśmy, Big Boy, czyli Mateusz Borkowski, jest jednym z najpopularniejszych uczestników "Gogglebox". O jego metamorfozie mówi się już od wielu miesięcy. Big Boy od zawsze zmagał się z nadwagą. Nie pomagały żadne diety oraz ćwiczenia. Mateusz był coraz większy! Doszło do tego, że zaczął borykać się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wtedy też zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka.

Jak widać zabieg się udał, a Mateusz może się teraz poszczycić świetną formą. W dodatku gwiazdor "Gogglebox" znalazł także miłość. Niedawno Big Boy pochwalił się na Instagramie, że związał się z piękną Sandrą

Zobacz także: Internauci krytykują nową dziewczynę Big Boya z Gogglebox! "Ona chce się wypromować dzięki Tobie"

Big Boy to nie jedyny uczestnik "Gogglebox", który przeszedł zaskakującą metamorfozę. Zobaczcie poniżej, kto jeszcze zmienił się nie do poznania! 

2/9
Stare zdjęcia Sylwii Bomby z "Gogglebox"
Instagram

Jak wyglądała Sylwia Bomba z "Gogglebox" w przeszłości?

Sylwia Bomba również może się pochwalić spektakularną metamorfozą. Celebrytka w przeszłości borykała się z nadwagą. Było to spowodowane między innymi insulinoopornością, na którą cierpi gwiazda TTV. Jednak w końcu udało jej się osiągnąć zamierzone cele. Sylwia Bomba schudła ponad 30 kg! 

Piszecie, że chciałybyście wyglądać tak jak ja. Musicie wiedzieć, że całe życie walczę z nadwagą, przeszłam przez niezliczoną ilość diet, treningów, badań. Bardzo długo nie mogłam schudnąć. Pomógł mi endokrynolog. Teraz jestem dumna z mojego ciała, chociaż dla wielu osób jestem pulpetem, bo nie noszę rozmiaru XS czy 36. Kochane bądźcie sobą, dbajcie o siebie i szanujcie swoje ciała - napisała niedawno Sylwia na Instagramie.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Sylwia Bomba po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawiła się jej córeczka, której dała na imię Antosia. Sylwia Bomba w błyskawicznym tempie wróciła do formy po ciąży. Obecnie może się pochwalić świetną figurą. 

3/9
Stare zdjęcia Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox"
Instagram

Ewa Mrozowska pochwaliła się zdjęciami, które zostały wykonane siedem lat temu. To właśnie wtedy gwiazda "Gogglebox" stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim mężem. Patrząc na te fotografie musimy przyznać, że Ewa prawie nic się nie zmieniła. Nadal wygląda młodo i promiennie.

W ciągu ostatniego roku w jej życiu zaszły spore zmiany. W grudniu 2019 Ewa Mrozowska i jej mąż przywitali bowiem na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Leona! 

4/9
Stare zdjęcia Jacka Szawioły z "Gogglebox"
Instagram

Jacek Szawioła to kolejny uczestnik "Gogglebox", który prawie w ogóle się nie zmienił na przestrzeni lat. Wciąż ma w sobie chłopięcy urok. Jedyna zmiana, jaka w nim zaszła, dotyczy fryzury. Jacek Szawioła od jakiegoś czasu goli włosy niemal na zero. 

A jak wyglądał w przeszłości jego przyjaciel, Mariusz Kozak? Zobaczcie poniżej! 

5/9
Stare zdjęcia Mariusza Kozaka z "Gogglebox"
Instagram

Mariusz Kozak wyszlachetniał i postawił na męski zarost, który sprawił, że uczestnik "Gogglebox" jest jeszcze przystojniejszy. Zgadzacie się z nami?

6/9
Stare zdjęcia Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox"
Instagram

Poznajecie? To Agnieszka Kotońska jeszcze kilka lat temu. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" ostatnio pilnie pracuje nad swoim wyglądem. Porzuciła mocną opaleniznę i pstrokate makijaże na rzecz nieco bardziej stonowanych dodatków. Czy tylko nam się wydaje, że wygląda teraz o wiele młodziej?

Zobacz także: Gwiazda "Gogglebox" pozuje w seksownym stroju! Przy okazji pochwaliła się nową fryzurą. Zmiana na plus?

7/9
Stare zdjęcia Dominika Abusa z "Gogglebox"
Instagram

Dominik Abus może się pochwalić spektakularną muskulaturą. Wraz ze swoim kumplem z programu spędza bowiem wiele godzin na siłowni. Czy zawsze tak było? Dominik w przeszłości również był bardzo wysportowanym chłopakiem. Jego zamiłowanie do sportu zaprocentowało. Sylwetka Dominika jest bowiem imponująca! 

8/9
Stare zdjęcia Krzysztofa Ufnala z "Gogglebox"
Instagram

Krzysztof Ufnal dołączył do "Gogglebox" stosunkowo niedawno. Mężczyzna występuje tam wraz ze swoimi dwoma przyjaciółmi. Na jego Instagramie można natknąć się na fotografię Krzyśka z dzieciństwa. Ten uroczy urwis po prawej od dziecka miał tej wyjątkowy błysk w oku i zadziorny uśmiech. Poznajecie go?