Party.pl

fiszka orange Advertisement

księżna Diana, książę William, książę Harry, książę Karol
East News

Po 20 latach brat księżnej Diany wyjawił PRAWDZIWE miejsce pochówku Lady Di!

księżna Diana, książę William, książę Harry, książę Karol
East News

Gdzie jest pochowana księżna Diana? Do tej pory za miejsce pochówku Lady Di uważano rodzinny grób w Althorp Park. Brat księżnej Diany,  Earl Spencer, po niemal 20 latach od śmierci siostry, zdradził, że księżna Diana spoczywa w zupełnie innym miejscu niż podano do publicznej wiadomości. Myląca informacja miała zostać podana celowo opinii publicznej w celu uniknięcia profanacji miejsca spoczynku księżnej Diany.

Diana nie jest pochowana na terenie posiadłości swojej rodziny, jak zawsze było to mówione. Rodzina królewska chciała uniknąć sprofanowania grobu przez niektórych wielbicieli Diany i ukryła ciało w innym miejscu niż wszyscy myślą - powiedział Spencer w wypowiedzi dla serwisu internetowego "Radar Online".

Gdzie znajduje się prawdziwy grób księżnej Diany?

 

Zobacz też: Księżna Diana przyłapała księcia Karola z Camillą na... To musiało być straszne!

 

Gdzie jest grób księżnej Diany?

Brat księżnej Diany, Earl Spencer, zdradził, że Lady Di została pochowana w kościele St. Mary’s Church w Great Brington. Księżna Diana spoczywa w tym samym miejscu, w którym znajduje się urna z prochami jej ojca. Miejsce jest zabezpieczone dwumetrowym płotem oraz czujnikami ruchu. 31 sierpnia minie dokładnie 20 lat od tragicznej śmierci księżnej Diany. Od kilku tygodni nie ma dnia, żeby nie pojawiały się kolejne rewelacje na temat życia księżnej Diany. W niedzielę Channel 4 opublikował nagrania, okrzyknięte już "taśmami Diany", na których księżna sama opowiada o bulwersujących faktach ze swojego życia m.in. walce z bulimią, próbach samobójczych czy seksie z księciem Karolem. Brytyjska rodzina królewska w żaden sposób nie komentuje nowych informacji, pojawiających się w mediach na temat księżnej Diany.

 

Polecamy: Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną śmiercią! Czy powodem była domniemana ciąża?

 

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. Do zdarzenia doszło 31 sierpnia 1997.

Księżna Diana
Getty Images

Po 20 latach brat księżnej Diany zdradził prawdziwe miejsce pochówku Lady Di.

Książę William, książę Harry
East News

Więcej na temat Księżna Diana
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25