Beata Szydło, Beyonce Beata Szydło w żółtym żakiecie na 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich Beata Szydło Beata Szydło w fantazyjnym żakiecie Beata Szydło
Beata Szydło, Beyonce
East News/Instagram
1/5
Beata Szydło, Beyonce
East News/Instagram

Magazyn „Forbes” opublikował ranking 100 najbardziej wpływowych kobiet świata. Na liście znalazły się m.in. premier Beata Szydło, Beyonce, Oprah Winfrey, królowa Elżbieta II, Ivanka Trump czy kanclerz Niemiec Angela Merkel. Co ciekawe, Beata Szydło dość spektakularnie pokonała Beyonce! Sprawdźcie, na kolejnych stronach galerii, na którym miejscu znalazła się polska premier i za co została doceniona.

 

Zobacz: Premier Szydło dostało się nie tylko za reakcję władz na kataklizm. Za co krytykuje ją świat mody?

2/5
Beata Szydło w żółtym żakiecie na 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich
EastNews

Według magazynu „Forbes” Beata Szydło jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet świata - zajęła aż 31. miejsce, podczas gdy Beyonce zaledwie 50.! Beatę Szydło pokonała za to królowa Elżbieta II (miejsce 26.), Oprah Winfrey (21.) czy Ivanka Trump (19.). Kto znalazł się na 1. miejscu?

 

Zobacz: Czy to najodważniejsza stylizacja Beaty Szydło? Gdzie jest broszka?!

3/5
Beata Szydło

Na 1. miejscu rankingu znalazła się kanclerz Niemiec Angela Merkel. To już siódmy rok z rzędu! Na czele listy była już 12 razy. Z kolei za nią uplasowała się premier Wielkiej Brytanii, Theresa May.

 

Zobacz: Które orędzie miało lepszą oglądalność Andrzeja Dudy czy Beaty Szydło? Znamy wyniki oglądalności!

4/5
Beata Szydło w fantazyjnym żakiecie
East News

Beata Szydło została doceniona przez magazyn za liczne reformy oraz program „500+”.

 

Trzecia kobieta na stanowisku premier Polski. Szydło wprowadza reformy w edukacji, systemie opieki zdrowotnej, emeryturach i podatkach. Flagowym pomysłem jej rządu jest program "500 plus", w ramach którego rodzice otrzymują 500 zł miesięczne na drugie i każde kolejne dziecko. Z programu korzysta ponad 2,5 mln rodzin. Jego celem jest zwiększenie liczby urodzeń. Liczba mieszkańców Polski, zgodnie z wyliczeniami GUS, zmniejszy się z 38,5 mln obecnie do 34 mln w 2050 - informuje „Forbes”.

 

Zobacz: Wojewódzki pisze do premier Szydło: "Mam tylko jedno pytanie..." I dalej ostro! 

5/5
Beata Szydło
eastnews

A według was, kto jest bardziej wpływowy - Beata Szydło czy Beyonce? ;)

 

Zobacz: Wpadka? Internet śmieje się z Beaty "Słońce Europy" Szydło! O co chodzi z jej żółtym żakietem? MEMY