Filip Chajzer w okularach

Przyjaciółka Chajzera zaatakowana na demonstracji KOD, "dowiedziała się o sobie, że jest reżimową k..."

Filip Chajzer w okularach

Filip Chajzer opisał na swoim profilu na Facebooku nieprzyjemną sytuację, do której doszło podczas sobotniego marszu KOD w Warszawie. Co prawda nie dotyczy ona jego, a jego znajomej - dziennikarki TVP Info. Reporterka, prywatnie przyjaciółka Filipa Chajzera, została słownie zaatakowana przez uczestników manifestacji.

Wszystko się nam już trochę pomieszało. Marsz okazał się sukcesem. Frekwencja fantastyczna. Ludzie uśmiechnięci od ucha do ucha, dzieciaki, flagi, nasze i unijne. Tyle w TV i na portalach. Tymczasem jestem w trakcie uspokajania bardzo bliskiej mi reporterki TVP INFO, która kilkadziesiąt razy dowiedziała się dzisiaj o sobie, że jest reżimową kur...ą i ma sp... z kostką swojej stacji. Jest w słabym stanie a pracuje tam od lat, relacjonuje to co się dzieje, a nie to co jej każą. To ona pierwsza podała dzisiaj frekwencję na poziomie 200tys... Tylko co z tego, tłum wie lepiej bo dla tłumu nie ma odcieni. Jest czarne albo białe. Owszem to samo zawsze słyszę o sobie kiedy służbowo wybieram się na marsze niepodległości... tylko jestem facetem i mam chyba więcej odporności. O kobiecie na per kur..o raczej nie przystoi, szczególnie tym, którzy mają się za jeszcze lepszych od #dobrejzmiany - napisał dziennikarz (pisownia oryg.).

Wpis dziennikarza wzbudził wiele emocji. Niektórzy stwierdzili, że Filip Chajzer wycofuje się ze swoich słów, bo rzekomo usunął post.

Dla sprostowania reporter dodał kolejny wpis, w którym daje znać, że reporterka TVP Info - nie dość, że miała nieprzyjemności na demonstracji - może mieć kłopoty również w pracy. A wszystko przez to, że podała liczbę uczestników manifestacji na poziomie 200 tys., a to miało się nie spodobać się politykom...

Włączam lapa i czytam, że usunąłem post o zachowaniu uczestników marszu KOD w stosunku do reporterki TVP INFO... więc patrzę na swój wall i jest... Gorzej, że Małgo prawdopodobnie zniknie z anteny. Dane, które podała o liczebności marszu na poziomie 200K nie wszystkim przypadły do gustu... Pewien starszy pan poseł miał w tym samym czasie trochę inną teorię na ten sam temat... Czekam na reakcję TVP, ciekawy jestem czy mają jaja i przełkną rzeczywistość z relacji na żywo, czy... wywalą jak psa za nielojalność... doczekać się nie mogę. PR ostatnio im średnio hula, pytanie czy da się go spierniczyć jeszcze bardziej...

Liczba osób protestujących jest od soboty powodem do wielu politycznych i medialnych sporów oraz licznych żartów. Według informacji stołecznego Ratusza, w manifestacji wzięło udział około 240 tysięcy osób. Policja i ekipa "Wiadomości' podały natomiast znacznie mniejszą liczbę - 45 tysięcy!

 

Zobacz:  Filip Chajzer straci pracę? Dziennikarz nie kryje żalu: "To bardzo średni piątek". Fani rozczarowani!

 

Filip Chajzer o sytuacji reporterki TVP Info na marszu KOD-u

 

Dziennikarz jest zbulwersowany całą sytuacją

Więcej na temat Filip Chajzer
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06