Joanna Koroniewska chętnie dzieli się z fanami migawkami z wakacyjnych chwil w Hiszpanii. Słoneczny kraj ujął ich na tyle, że razem z Maciejem Dowborem już jakiś czas temu zakupili tam dom. Jedna z fanek podpytała, jak udało im się zgromadzić pieniądze na tak dużą inwestycję. Aktorka nie tylko odpowiedziała, ale miała i dobrą radę dla tych, którym także marzy się własne gniazdko.

Reklama

To raczej nie z kategorii "na szybko" - przyznawała szczerze.

Joanna Koroniewska o domu w Hiszpanii: "20 lat pracy"

Joanna Koroniewska wciąż jest w stałym kontakcie ze swoim fanami, informując ich o nowych projektach zarówno zawodowych, jak i tych bardziej prywatnych. Już w ubiegłym roku Koroniewska obszernie relacjonowała dopieszczanie ostatnich szczegółów domu, jaki zakupili razem z Maciejem Dowborem w ich ulubionej Hiszpanii. Aktorka, która jednocześnie wykańczała wnętrza apartamentu w Polsce, mówiła wtedy o "najlepszej decyzji w życiu". Aktualnie małżeństwo spędza tam wakacje, a aktorka skorzystała z wolnej chwili, aby odpowiedzieć faom na kilka pytań. Jedno z nich dotyczyło pieniędzy:

Jak zarobić szybko i dużo, żeby móc kupić chatę w Hiszpanii i odpoczywać jak Ty? - dociekała fanka.

Joanna Koroniewska nie omieszkała zaspokoić ciekawości fanów i wytłumaczyła, skąd wzięli pieniądze na kupno nieruchomości za granicą.

Instagram/Joanna Koroniewska

Zobacz także: Joanna Koroniewska o kosztach nowego mieszkania: "Urządzałam i przekroczyłam budżet"

Joanna Koroniewska, która słynie z otwartości i nietuzinkowego poczucia humoru, odpowiedziała fance w charakterystycznym dla siebie stylu.

Zobacz także

Ponad 20 lat pracy i ja i mój mąż. To raczej nie z kategorii "szybko". Tutaj też pracuję. Wbrew pozorom. Ale rady mam - unikanie życia ponad stan, upór, wytrwałość i pracowitość - radziła aktorka.

Zaskoczeni?

Instagram/Joanna Koroniewska

Zobacz także: Joanna Koroniewska tłumaczy, dlaczego została influencerką: "Chciałam się uniezależnić"

Przy okazji aktorka odpowiedziała na pytania fanów dotyczące potencjalnej przeprowadzki do Hiszpanii na stałe. Okazuje się, że choć Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor rozważali wyprowadzkę z Polski, ostatecznie nadal zamierzają dzielić czas pomiędzy oba kraje.

Wracamy do Polski. Ostatnio miałam różne myśli, ale na razie wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - tłumaczyła aktorka.

Reklama

Tęskniliście?

Instagram/Joanna Koroniewska
Instagram/Joanna Koroniewska
Reklama
Reklama
Reklama