Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jakiś czas temu zamieszkali w nowym mieszkaniu. Para chętnie relacjonowała w swoich mediach społecznościowych efekty prac remontowych, a wystrój w ich nowym apartamencie totalnie zachwycił ich fanów. Już wiadomo, kto sprawował nad tym pieczę. Joanna Koroniewska opowiedziała nam o tym przed naszą kamerą.

Reklama

Joanna Koroniewska o urządzaniu nowego mieszkania

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Joanną Koroniewską podczas jednego z eventów. Nie mogło zatem zabraknąć tematu nowego mieszkania gwiazdy, które tak zachwyciło internautów. Nasz reporter zapytał wprost, czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dogadali się na taki wystrój wnętrz, czy też aktorka w tej kwestii zdominowała całkowicie swojego ukochanego. Gwiazda spojrzała wymownie na naszego reportera i odparła:

- To pytanie było retoryczne. Nie wymaga żadnej odpowiedzi - powiedziała z uśmiechem Joanna Koroniewska.

W dalszej części rozmowy gwiazda dodała, że dotychczas niechętnie korzystała z pomocy architektów, jednak osoba, która zajęła się projektami jej nowego lokum, totalnie skradła jej serce swoimi pomysłami.

- Znalazłam pierwszy raz od wielu, wielu lat świetną architekt, z którą się zaprzyjaźniłam. [...] Ja wcześniej robiłam sama wystrój wnętrz, dlatego, że ja nie lubiłam architektów [...] i Anka mnie urzekła tym, że powiedziała: "dobra Aśka, ja nie chcę pod siebie, ja chcę pod Ciebie". I naprawdę zrobiłyśmy wnętrze w wielkiej współpracy - przyznała Joanna Koroniewska.

Co jeszcze na ten temat zdradziła nam Joanna Koroniewska? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Joanna Koroniewska o zwolnieniach w TVN: "To jest zupełnie inna sytuacja"

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama