Ewelina Lisowska
YouTube

Ewelina Lisowska ma powody do zadowolenia. Gwiazda ma za sobą rok pełen sukcesów zawodowych - zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami", a oprócz tego liczne koncerty i kontrakty pozwoliły jej zarobić sporą sumę pieniędzy. Okazuje się, że końcówka roku również przyniosła jej kolejny kontrakt. Artystka przedłużyła kontrakt z popularną siecią, sprzedającą sprzęt RTV i AGD.

Ewelina Lisowska po raz kolejny w reklamach sprzętu RTV i AGD

Pamiętacie słynne reklamy z udziałem Eweliny Lisowskiej, które rok temu "straszyły" Polaków? Kampania z udziałem gwiazdy przykuła wielką uwagę, lecz nie wszystkim się one podobały. Powstawały nawet liczne fan page'e antyfanów reklam z udziałem Eweliny. Jednak mimo głosów krytyki, kampania musiała odnieść spory sukces marketingu, ponieważ i tym roku Lisowska będzie zachęcała do zakupów w sieci Media Expert. Jak donosi "Fakt", artystka za kolejny kontrakt reklamowy ma dostać aż 600 tysięcy złotych, czyli o 100 tysięcy więcej niż rok temu!

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z poprzedniej kampanii z udziałem Eweliny. Spot „Włączamy niskie ceny" był absolutnie wszędzie, a jej akcje dodatkowo wzrosły po udziale w „Tańcu z gwiazdami". Nikt nie miał wątpliwości, że zasługuje na przedłużenie umowy i podwyżkę - zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia Eweliny.

Cieszycie się na kolejne reklamy z udziałem gwiazdy?

 

Zobacz też: Ewelina Lisowska dostaje 45 tysięcy za koncert? Zarabia więcej niż Doda! Ujawniamy zarobki gwiazd

 

Ewelina Lisowska znów weźmie udział w kampanii Media Expert


Ewelina Lisowska
ONS

 

Gwiazda zarobi na tym 600 tysięcy złotych

 

Ewelina Lisowska na premierze musicalu
ONS

 

Więcej na temat Ewelina Lisowska