Ewelina Lisowska
YouTube

Wracają "włączamy niskie ceny"?! Ewelina Lisowska w kolejnej reklamie. Ile na niej zarobi?

Ewelina Lisowska
YouTube

Ewelina Lisowska ma powody do zadowolenia. Gwiazda ma za sobą rok pełen sukcesów zawodowych - zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami", a oprócz tego liczne koncerty i kontrakty pozwoliły jej zarobić sporą sumę pieniędzy. Okazuje się, że końcówka roku również przyniosła jej kolejny kontrakt. Artystka przedłużyła kontrakt z popularną siecią, sprzedającą sprzęt RTV i AGD.

Ewelina Lisowska po raz kolejny w reklamach sprzętu RTV i AGD

Pamiętacie słynne reklamy z udziałem Eweliny Lisowskiej, które rok temu "straszyły" Polaków? Kampania z udziałem gwiazdy przykuła wielką uwagę, lecz nie wszystkim się one podobały. Powstawały nawet liczne fan page'e antyfanów reklam z udziałem Eweliny. Jednak mimo głosów krytyki, kampania musiała odnieść spory sukces marketingu, ponieważ i tym roku Lisowska będzie zachęcała do zakupów w sieci Media Expert. Jak donosi "Fakt", artystka za kolejny kontrakt reklamowy ma dostać aż 600 tysięcy złotych, czyli o 100 tysięcy więcej niż rok temu!

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z poprzedniej kampanii z udziałem Eweliny. Spot „Włączamy niskie ceny" był absolutnie wszędzie, a jej akcje dodatkowo wzrosły po udziale w „Tańcu z gwiazdami". Nikt nie miał wątpliwości, że zasługuje na przedłużenie umowy i podwyżkę - zdradziła tabloidowi osoba z otoczenia Eweliny.

Cieszycie się na kolejne reklamy z udziałem gwiazdy?

 

Zobacz też: Ewelina Lisowska dostaje 45 tysięcy za koncert? Zarabia więcej niż Doda! Ujawniamy zarobki gwiazd

 

Ewelina Lisowska znów weźmie udział w kampanii Media Expert


Ewelina Lisowska
ONS

 

Gwiazda zarobi na tym 600 tysięcy złotych

 

Ewelina Lisowska na premierze musicalu "Barbie Rockowa księżniczka"
ONS

 

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51