Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ewa Wachowicz zdobyła szczyt Mount Giluwe
Facebook
Newsy

Ewa Wachowicz zdobyła Mount Giluwe w Papui-Nowej Gwinei! "W tym roku weszło na ten szczyt mniej niż 20 osób"

Ewa Wachowicz zdobyła Mount Giluwe w Papui-Nowej Gwinei! "W tym roku weszło na ten szczyt mniej niż 20 osób"

Ewa Wachowicz zdobyła swój piąty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi! Jurorka "Top Chef" swoim wyczynem pochwaliła się na Facebooku, gdzie od kilku dni relacjonowała daleką podróż do Papui-Nowej Gwinei.

Polska ekipa, z którą wspinała się Ewa Wachowicz zdobyła wulkan Mount Giluwe! Okazuje się, że był to historyczny sukces, ponieważ jak twierdzą przewodnicy - to pierwszy raz kiedy na szczycie stanęli Polacy.

- Wszystko związane z wyprawą na Mt Giluwe było wielką niewiadomą! W tym roku weszło na szczyt mniej niż 20 osób. Tutejsi przewodnicy twierdzą, że nikogo z Polski tam nie było! To trudno dostępny, położony daleko od siedzib ludzkich wygasły wulkan. Żeby dostać się w pobliże góry trzeba przejść ponad 20 kilometrów przez las deszczowy i "grassland" góra-dół, góra-dół...a potem jeszcze wspiąć się na płaskowyż i wdrapać się na bardzo stromy szczyt. Warto było i pogoda w tym dniu wyjątkowo dopisała, że już o kompletnie przemoczonych rzeczach całkowicie zapomniałam:-))) -(...) Według naszych przewodników, po raz pierwszy polska ekipa zdobyła Mount Giluwe-najwyższy wulkan na kontynencie Australia i Oceania. 27 września o godzinie 10.30 na szczycie stanęli Ewa Wachowicz, Klaudia Cierniak-Kożuch, Radosław Witkowski i Tomasz Dymkowski. Tym samym dla Klaudii i dla mnie jest to piąty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi. Zostały tylko dwa... Pozdrawiam jeszcze z Papui Nowej Gwinei:-)

Ewa Wachowicz już nie raz pokazywała, że lubi aktywny tryb życia. Dwa lata temu w rozmowie z nami gwiazda Polsatu zdradziła, że jej pasją jest wspinaczka i zdobywanie kolejnych szczytów.

- Jeżeli zobaczycie co ja robię pomiędzy moimi programami kulinarnymi to zrozumiecie skąd tak naprawdę jest moja sylwetka. Ja po prostu uwielbiam ruch, uwielbiam moje przygody ekstremalne a sylwetka jest efektem ubocznym codziennych, czasem morderczych treningów- mówiła wówczas Ewa Wachowicz.

Gratulujemy i życzymy zdobycia kolejnych dwóch szczytów do kolekcji!

Zobacz również: Ewa Wachowicz pokazała się w kostiumie kąpielowym ZDJĘCIE

 

 

Według naszych przewodników po raz pierwszy polska ekipa zdobyła Mount Giluwe - najwyższy wulkan na kontynencie...

Posted by Ewa Wachowicz on 29 września 2015
 

Wszystko związane z wyprawą na Mt Giluwe było wielką niewiadomą! W tym roku weszło na szczyt mniej niż 20 osób. Tutejsi...

Posted by Ewa Wachowicz on 29 września 2015

Ewa Wachowicz

Ewa Wachowicz w bordowej sukience
Newsy
Ewa Wachowicz na premierze swojej nowej książki. Jak wyglądała? ZOBACZ
Ewa Wachowicz na premierze swojej nowej książki. Jak wyglądała? ZOBACZ
Sandra Kotowicz, Tomasz Purol, Sergiusz Hieronimczak gotują w programie Top Chef
Fot: Jake Vision/Polsat
TV-Show
Już dziś finał "Top Chefa"! Kto walczy o 100 tysięcy złotych? Poznajcie finalistów show
Już dziś finał "Top Chefa"! Kto walczy o 100 tysięcy złotych? Poznajcie finalistów show
Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata
Facebook
Newsy
Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Tylko u nas niesamowite ZDJĘCIA!
Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Tylko u nas niesamowite ZDJĘCIA!

Ewa Wachowicz zdobyła najwyższy wulkan świata! Gwiazda Polsatu o swoim wielkim sukcesie poinformowała swoich fanów za pośrednictwem portalu społecznościowego, na którym pojawiły się zdjęcia z wyprawy. Ewa Wachowicz dotarła na szczyt Ojos del Salado (6893 m) w minioną sobotę. Okazuje się, że warunki jakie tam panowały, nie należały do najprzyjemniejszych. Gwiazda Polsatu zdradziła, że na szczycie wiatr wiał z prędkością ok. 100 km na godzinę. Ojos del Salado (6893 m) zdobyty!!! Na szczyt weszły: Klaudia Cierniak-Kożuch i Ewa Wachowicz:-). To nasz szósty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi. Jesteśmy takie szczęśliwe - 19 marca napisała Ewa Wachowicz. Dotarłam do cywilizacji ,więc mogę pochwalić się zdjęciem ze szczytu Ojos del Salado (6897 mnpm). Wiatr ok. 100 km na godzinę, jestem z przewodnikiem Cristiano Ordenes przypięta na krawędzi szczytowej i jedyna możliwość zdjęcia "z ręki". Wraz z Klaudią weszłyśmy na szczyt w sobotę ok. 13! To nasz szósty szczyt do Korony Wulkanów Ziemi - zdradziła kilka godzin później. To już 6. szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi.  Ewa zdobyła już:  Pico de Orizaba (5636 m)  - najwyższy wulkan Ameryki Północnej/Meksyk,  Mount Giluwe (4368 m)  -  Australia i Oceania,  Elbrus  (5642 m) - Europa,  Kilimandżaro  (5895 m) - Afryka i  Mount Damavand  (5610 m) - Azja/Iran. Do pełnej korony brak jej tylko  -  Mount Sidley (4285 m)  najwyższego wulkanu Antarktydy, który planuje zdobyć jeszcze w tym roku.   To już kolejny wielki sukces Ewy Wachowicz . Jurorka "Top Chefa" zaledwie kilka miesięcy temu zdobyła swój piąty szczyt w Koronie Wulkanów Ziemi, Mount Giluwe w Papui-Nowej Gwinei! Gratulujemy!   Zobaczcie zdjęcia Ewy Wachowicz ze szczytu Ojos del Salado!   Zobacz także: Ewa Wachowicz odzyskała naprawdę urocze zdjęcie sprzed 21 lat i pisze: "Wzruszyłam...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner