Instagram

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" wraca do swojej wielkiej pasji! Pomogła jej w tym… Sylwia Bomba!

Instagram

Po długiej przerwie Ewa Mrozowska wróciła do swojej pasji. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" po zdjęciu obostrzeń, które zostały wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa może w końcu wykonywać makijaże. Oczywiście jedną z pierwszych "klientek" po tej przerwie była... Sylwia Bomba! Makijaż wykonany został obłędnie pięknie. Zobaczcie! 

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" w hitowej sukience na lato 2020! Wiemy gdzie i za ile ją dostaniecie

Ewa Mrozowska może znów cieszyć się swoją pasją! 

Wiele kobiet czekało na dzień, kiedy w końcu można było wybrać się do fryzjera czy kosmetyczki. Oczywiście na tę chwilę czekały nie tylko klientki, ale także wszyscy, którzy pracują w tej branży. Jak wiadomo Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" jest nie tylko gwiazdą tego programu, ale także świetną makijażystką. Bardzo tęskniła za swoja wielką pasją, kiedy przez kilka tygodni mogła malować jedynie samą siebie. 

Helloooi💁🏼‍♀️ chyba dawno nie miałam takiej przerwy w malowaniu 😭 tęsknie, zostało mi pacykowanie siebie 😂🤪 - pisała wtedy w jednym z wpisów na Instagramie Ewa Mrozowska. 

Na szczęście te smutne chwile już minęły i Ewa mogła już wrócić do pracy! Jak przyznała gwiazda, powoli wraca do "formy" makijażowej i oczywiście nie mogło zabraknąć wykonania make upu dla jej przyjaciółki z programu, Sylwii Bomby! 

Malowanki z @sylwiabomba 😆 wracam pomału do formy makijażowej💪🏻 jak Wam się podoba nasza współpraca ?😂💪🏻 - napisała Ewa Mrozowska.

Oczywiście w żadnym wypadku Ewa nie wyszła z wprawy i wykonała naprawdę obłędnie piękny makijaż dla Sylwii, który doceniły również fanki. 

- No nie ma to jak Ewcia coś zmaluje ❤️❤️

- Pięknie 😍 cudo 😍 gdybym miała możliwość chętnie skorzystała bym z Pani usług make up 😍😍 Pozdrawiam gorąco 😊😊

- Każda by chciała takiej współpracy 😍

- Też bym chciała taki makijaż 😍❣ - piszą fani. 

Cieszymy się, że Ewa może znów cieszyć się swoją pasją! Zobaczcie jak wspaniale wygląda Sylwia Bomba w makijażu, który wykonała jej przyjaciółka z programu. 

Ewa Mrozowska bardzo tęskniła za malowaniem swoich klientek i modelek. Na szczęście to już tylko przeszłość i przepiękne makijaże Ewy znów pojawiają się na twarzach pięknych kobiet. Gwiazda "Gogglebox" jest przeszsczęśliwa!

Ewa Mrozowska pokazała ciało 4 miesiące po porodzie
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36