Ewa Mrozowska świętuje 10. rocznicę związku
Instagram

Ewa Mrozowska pokazała romantyczne zdjęcia z przystojnym mężem. Tak świętują 10. rocznicę związku 

Ewa Mrozowska świętuje 10. rocznicę związku
Instagram

Ewa Mrozowska i Piotr Kozłowski są parą już od 10 lat! W 2013 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" a niecały rok temu powitali na świecie swojego pierwszego synka. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" bardzo rzadko publikuje wspólne zdjęcia z partnerem jednak z okazji dekady wspólnego życia pokazała przepiękne romantyczne kadry. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Czego nie lubią w sobie gwiazdy "Gogglebox" - Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska? Wywiad!

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" świętuje 10. rocznicę związku 

Ewa Mrozowska i jej mąż Piotr Kozłowski mają powody do świętowania. Właśnie wybiło im 10 lat odkąd są razem. Z tej okazji gwiazda TTV pokazała zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej. 

Jestem zauroczona zdjęciami😍 nie tylko dlatego że są w moim klimacie ale że jesteśmy na nich razem 😁🌾 nigdy wcześniej nie mieliśmy takiej sesji ale skoro mija nam dekada razem, pomyślałam 🤪 trzeba mieć pamiątkę, w końcu wytrzymaliśmy tyle razem 😂👌🏻 Ze sobą ciężko, bez siebie nie dajemy rady 🐒🙈 znacie to uczucie ? 😂 „Ale im dalej w las tym jaśniej dla Nas „♥️ wrzucam pare bo nie mogłam się zdecydować, mam nadzieje że słodko się na nas patrzy ?😂😂😂😂😂

Ewa Mrozowska bardzo rzadko publikuje zdjęcia z partnerem. Kiedyś już wytłumaczyła swoim fanom, dlaczego tak jest:

Piotr jest na paru zdjęciach, trzeba tylko poszukać 😉 Zresztą jest typowym samcem, nie lubi zdjęć! A ja go nie będę zmuszać!!!! Na pewno jeszcze się pojawi na fotce ale rzadko 🤗😘😘😘

Trzeba jednak przyznać, że tworzą piękną parę. Życzymy im kolejnych pięknych dekad razem! 

Zobacz także: Ewa Mrozowska zachwyca figurą ponad pół roku po porodzie: "To bezczelne tak wyglądać po urodzeniu dziecka"

Ewa Mrozowska z "Gogglebox. Przed telewizorem" świętuje 10. rocznicę związku ze swoim partnerem. Pokazała zdjęcia z romantycznej sesji zdjęciowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Ewa Mrozowska rzadko pokazuje wspólne zdjęcia z mężem. Jak zdradziła gwiazda TTTV, Piotr Kozłowski nie lubi się fotografować i nie jest aktywny w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa (@ewamrozowska.makeup)

Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22