Ewa Chodakowska broni Agnieszki Woźniak-Starak
Instagram

Chodakowska broni Agnieszki Woźniak-Starak przed hejterami! "Skąd to ciśnienie?!" Padły mocne słowa!

Ewa Chodakowska broni Agnieszki Woźniak-Starak
Instagram

Ewa Chodakowska broni Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda TVN m.in. w towarzystwie Małgorzaty Rozenek ostro trenuje na obozie Chodakowskiej zorganizowanym na Mykonos. Panie chętnie pokazują zdjęcia ze wspólnych treningów i jak widać, świetnie się tam bawią. Fotką z Mykonos pochwaliła się również Agnieszka Woźniak-Starak. Niestety, na profilu dziennikarki pojawiło się wiele nieprzyjemnych wpisów w których internauci ostro komentują przegraną sprawę z Dodą.


Zobacz także: Zapadł wyrok w sprawie pobicia Agnieszki Szulim przez Dodę! Gwiazda strzelała do Agnieszki z pistoletu na...wodę?!


W obronie Agnieszki Woźniak-Starak stanęła Ewa Chodakowska, która apelowała do hejterów, aby zajęli się własnym życiem.

Dzieciaki my juz po treningu , po śniadaniu, po basenie .. szykujemy sie na kolejne wyzwania ... nowe pomysły , nowe projekty .. Najwieksza głupotą jest życie wczorajszym dniem .. marnujcie czas  Na trening marsz !! Nie tylko w pośladkach ale i w głowie od razu sie lepiej układa  żyjąc życiem drugiego człowieka, swojego nie zbudujecie - skąd to ciśnienie w ludziach ?? Buuuuu .. Shame on You-  napisała Ewa Chodakowska.

Niestety- wpis trenerki w którym broni Agnieszkę Woźniak-Starak nie załagodził sytuacji. Wręcz przeciwnie, internauci ostro odpowiedzieli Ewie Chodakowskiej.

@chodakowskaewa i nudna juz jestes z tymi tekstami. Nie jestes zadnym autorytetem dla wiekszosci juz odob. Najlepiej wychodzi ci skakanie pajacykow wiec nie staraj sie za wszelka cene wchodzic na podium- odpowiedzieli internauci.

Myślicie, że Ewa Chodakowska odpowie za zaczepki internautów?

 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."

 

Ewa Chodakowska broni Agnieszki Woźniak-Starak.

Ewa Chodakowska broni Agnieszki Woźniak-Starak
Instagram

 

Dziennikarka trenuje na obozie Ewy Chodakowskiej.

Ewa Chodakowska w beżowym płaszczu z kapturem

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36