Agnieszka Woźniak-Starak o Renacie Kaczoruk w Azja Express
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk: "Pojechała tam żeby wygrać. Większy problem miałam z kimś innym..."

Agnieszka Woźniak-Starak o Renacie Kaczoruk w Azja Express
Instagram

Agnieszka Woźniak-Starak broni Renaty Kaczoruk! Prowadząca "Azja Express" pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN i zachęcała do oglądania show z udziałem gwiazd. Agnieszka zabrała też głos z sprawie ostrej krytyki pod adresem partnerki Kuby Wojewódzkiego. Renata Kaczoruk po każdym odcinku "Azja Express" musi się zmierzyć z potężną dawką hejtu w sieci.

Prowadząca show stanęła w obronie Renaty Kaczoruk zdradzając przy okazji, że ona sama zawiodła się na innym uczestniku!

 

Zobacz także: Internauci wściekli na Kaczoruk po odpadnięciu Rozenek i Majdana: "Oni przegrali program, a ty reputację"

Zapytałeś mnie o Renatę. Ja akurat większy problem miałam z kimś innym. Był to mężczyzna, który pokazywał taką dosyć zawziętą twarz wytrawnego gracza, ale też miłośnika teorii spiskowych. Wcześniej patrzyłam na niego trochę inaczej. Ja miałam akurat małą spinkę z nim. Lubimy się bardzo - gra to gra... A Renata, prawdę mówiąc, trochę będę jej bronić. Renata pojechała tam żeby wygrać wyścig, mam wrażenie. Ona weszła w grę i ona chyba nie myślała tak bardzo jak inni o wizerunku tylko wyścigu - przyznała Agnieszka w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem.

A co jeszcze wydarzy się w programie "Azja Express"?  Czy po odpadnięciu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pojawią się jeszcze zaskakujące zwroty akcji?

Tam będzie jeszcze tyle zwrotów akcji... Jeszcze będzie paru wygranych w tym programie, mam wrażenie. My byliśmy często zaskoczeni tym, co się dzieje i tym jak historie niektórych uczestników się w programie potoczyły, bo nie byliśmy w stanie przewidzieć co się wydarzy. My sami żartowaliśmy na planie, że gdybyśmy chcieli ten program wyreżyserować to nie wyszłoby tak ciekawie. Ja mogę obiecać, że nawet bez Gośki i bez Radka, którzy byli świetni, będzie super.

Będziecie oglądać dzisiejszy odcinek "Azja Express"? Jak myślicie z którym uczestnikiem programu Agnieszka Woźniak-Starak miała "spięcie"?

 

Zobacz także: Hanna Lis przyznała się do choroby w "Azja Express": "Byłam przerażona, faktycznie się dusiłam!"

 

Agnieszka Woźniak-Starak broniła Renaty Kaczoruk.

Agnieszka Woźniak Starak na premierze książki Kingi Rusin

 

Prowadząca show stanęła w obronie modelki.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na wakacjach
Instagram

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48