Party Stories
Rafał Brzozwski w garniturze
promocyjne
Newsy

Eurowizja 2021: konkurs odbędzie się z udziałem publiczności! Jak kupić bilet?

Konkurs Eurowizji 2021 będzie na pewno inny niż wszystkie dotąd. Pandemia koronawirusa mocno wpłynęła na organizację tego wydarzenia. Wielkim zaskoczeniem jest jednak to, że na widowni zasiądzie publiczność. Biletów jednak nie może kupić każdy.

Finały Eurowizji 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze konkursowe występy będą miały miejsce 18 i 20 maja, wtedy to odbędą się półfinały, z których zostaną wyłonieni finaliści. Chociaż wiadomo, że konkurs będzie odbywał się w zupełnie nowych, pandemicznych okolicznościach, władze Rotterdamu miło zaskoczyły fanów. Okazuje się, że uczestnicy konkursu będą mogli występować przed prawdziwą widownią. Jednak biletów nie może kupić każdy. Na jakich więc zasadach można wziąć udział w święcie muzyki w Ahoy Arenie w Rotterdamie?

Eurowizja 2021: Czy przez koronawirusa konkurs znów może się nie odbyć? Rafał Brzozowski zdradził przygotowane rozwiązania

Eurowizja 2021 z publicznością! Jak kupić bilet?

Organizatorzy konkursu, agencja ANP poinformowała, że na widowni będzie mogło znajdować się 3500 osób. Jest to zaledwie 20 procent wszystkich dostępnych miejsc na Ahoy Arenie. Bilety będą mogły kupić tylko osoby, które kupiły wejściówki na konkurs, który miał mieć miejsce w 2020 roku, a który ostatecznie się nie odbył. 

Osoby, które dostaną się na widownię, będą musiały przestrzegać reżimu sanitarnego. Przebywając na swoich miejscach, nie będą musieli zasłaniać nosa i ust, jednak podczas poruszania się po obiekcie będzie to koniecznie. Każda z osób przed wejściem na arenę będzie musiała okazać negatywny wynik testu na koronawirusa wykonany w ciągu maksymalnie doby przed rozpoczęciem wydarzenia. Dodatkowo każdy, kto będzie przebywał na widowni, musi wykonać test w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu. Organizatorzy zdecydowali także, że wyjątkowo nie będą dostępne miejsca stojące. Bilet będzie można kupić tylko na miejsce siedzące. Takie rozwiązanie ma ułatwić zachowanie dystansu społecznego.

Podczas konferencji prasowej Martin Österdahl, kierownik wykonawczy Eurowizji potwierdził te informacje i wyraził ogromną radość:

Jesteśmy szczęśliwi, że władze pozwoliły nam na wpuszczenie publiczności na trzy dni show na żywo i 6 prób kostiumowych na najbezpieczniejszych w obecnej sytuacji warunkach. Miliony fanów będą śledzić konkurs w telewizji i internecie. Cieszymy się, że ciężka praca artystów i ich ekip będzie podziwiana również przez publiczność w Ahoy Arenie.

Rafał Brzozowski, nasz reprezentant z pewnością także cieszy się z tego faktu. Dla każdego artysty kontakt z publicznością jest dodatkową motywacją zdecydowanie ułatwiającą występ. Polski piosenkarz podkreślał nie raz, że jego piosenka, z którą startuje w konkursie, jest bardzo energetyczna i wesoła, a bawiąca się publiczność byłaby bardzo krzepiąca. Widać, marzenie Rafała jak pewnie innych artystów się spełni! 

Trzymacie kciuki za naszego reprezentanta?

Zobacz także: Eurowizja 2021: Roxie Węgiel w mocnych słowach o Rafale Brzozowskim: "Współczuję mu"

Myślicie, że obecność publiczności na Ahoy Arenie doda Rafałowi Brzozowskiemu skrzydeł?

Rafał Brzozowski w jasnej marynarce
East News

Piosenka "The Ride" nie należy do faworytów tegorocznego konkursu Eurowizji. Rafał Brzozowski jednak szlifuje swój występ i obiecuje dać z siebie wszystko. 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Brzozowski patrzy na Izabellę Krzan
East News
Newsy
Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji
Rafał Brzozowski przed naszą kamerą skomentował plotki dotyczące jego relacji z piękną koleżanką z pracy! Jakie łączą ich relacje?

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski są parą? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób i fanów programu "Koło fortuny", który jakiś czas temu prowadził gwiazdor TVP. Rafał Brzozowski i Izabella Krzan tworzyli zgrany duet w teleturnieju, który po latach wrócił na antenę i często prowadzą razem duże imprezy w TVP, ale czy to oznacza, że prywatnie również są razem? Nic bardziej mylnego! Rafał Brzozowski przed naszą kamerą skomentował plotki dotyczące jego relacji z piękną koleżanką z pracy. Posłuchajcie, co o Izabelli Krzan powiedział nam Rafał Brzozowski! Zobacz także:  Rafał Brzozowski po 8 latach rozstał się z partnerką! Dlaczego? Jest oświadczenie Izabella Krzan i Rafał Brzozowski tworzą zgrany duet w TVP.   

Rafał Brzozowski wspomina śmierć Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy
Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby
Rafał Brzozowski chciał zaśpiewać z Krzysztofem Krawczykiem na scenie. Nawet podjął pierwsze kroki. Opowiedział też o tym, jak zareagował na śmierć muzyka...

Krzysztof Krawczyk odszedł w poniedziałek wielkanocny. Ta wiadomość zasmuciła tysiące fanów muzyka. Ogromny szacunek do twórczości i samego legendarnego artysty ma również Rafał Brzozowski, który w tym roku będzie reprezentował Polskę w konkursie Eurowizji. Rafał Brzozowski niejednokrotnie sięgał po utwory Krzysztofa Krawczyka w jego muzycznej drodze.  W wywiadzie z nami wspomniał moment, w którym dowiedział się o śmierci muzyka:  Przede wszystkim przykro, bo miałem takie marzenie... Niestety ono nie zdążyło się już spełnić... Zobaczcie, co miał na myśli Rafał Brzozowski.  Zobacz także:  Syn Krzysztofa Krawczyka odziedziczył talent po ojcu? Fani artysty są pod wrażeniem głosu Juniora "piękny głos płynący prosto do serca"  

Adam Strycharczuk komentuje piosenkę Rafała Brzozowskiego na Eurowizję
Newsy
Eurowizja 2021: Juror "Twoja twarz brzmi znajomo" masakruje Rafała Brzozowskiego! "To jest żart z odbiorców"

Rafał Brzozowski będzie naszym reprezentantem podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Wokalista na eurowizyjnej scenie zaprezentuje utwór o tytule "The Ride". Zarówno piosenka, jak i wybór polskiego reprezentanta, wywołały wśród fanów Eurowizji niemałe emocje. Część internautów niestety twierdzi, że tym utworem niestety nie mamy szans nawet na awans na wejście do finału. Zobacz także:  Eurowizja 2021: Elżbieta Zapendowska oceniła szanse Rafała Brzozowskiego. Padły mocne słowa! Wygląda na to, że podobnego zdania jest również juror "Twoja twarz brzmi znajomo", Adam Strycharczuk. Ostatnio mieliśmy okazję z nim porozmawiać i zapytaliśmy o jego zdanie na ten temat. Artysta nie szczędził gorzkich słów. Numer, który miał aspirować na światowy poziom i na to co jest modne, typu Dua Lipa i The Weeknd, a skończył się jakby totalnie płaszczyzną. [...] Dla mnie to jest totalnie płaski numer, pojechany na autotune. [...] Wydaje mi się, że to jest trochę żart z odbiorców i nas wszystkich, którzy interesują się tym konkursem i tą muzyką - powiedział nam Adam Strycharczuk. To jednak nie koniec! Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze na ten temat powiedział nam juror "Twoja twarz brzmi znajomo", bo padły naprawdę mocne słowa. Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner