Kasia Moś na gorąco komentuje swoje zwycięstwo podczas polskich preselekcji na Eurowizję 2017. Artystka będzie nas reprezentować już w maju w Kijowie z piosenką "Flashlight". I choć była faworytką od samego początku, zupełnie nie spodziewała się wygranej! Czy ma już pomysł na swój występ podczas Eurowizji? Zobaczcie co nam powiedziała Kasia Moś - reprezentantka Polski na Eurowizji 2017!

Reklama

Kasia Moś - kim jest reprezentantka Polski na Eurowizji?

Kasia Moś 3 razy brała udział w polskich preselekcjach. W 2006 roku startowała z utworem "I wanna know", zaś w 2016 roku temu z "Addiction" (zajęła 6 miejsce). Kasia Moś ma 30 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej. W 2012 wzięła udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji "Must Be the Music. Tylko muzyka". Podczas rundy eliminacyjnej zaśpiewała piosenkę „A Natural Woman” z repertuaru Arethy Franklin i zakwalifikowała się do półfinału. Ostatecznie zajęła 3 miejsce. Widzowie doskonale znają ją z reklam Link4.

Piosenka Kasi Moś na Eurowizję

Kasia Moś zaśpiewała utwór "Flashlight" (słowa: Kasia Moś, Rickard Bonde Truumeel, Pete Barringer (DWB)
muzyka: Kasia Moś, Rickard Bonde Truumeel, Pete Barringer (DWB). Zdobyła najwyższe noty od jurorów oraz zajęła 2. miejsce w głosowaniu publiczności, co łącznie uplasowało ją i tak na 1. miejscu podczas Krajowych Eliminacji.

Zobacz także

Zobacz także: Kasia Moś jedzie na Eurowizję! Ale to nie ona dostała najwięcej punktów od widzów - mamy dokładnie głosowanie!

Węgorzewska przyznała wysoką notę Brzozowskiemu, a publiczność... zaczęła buczeć! Mamy nagranie!

Doda o wyborze Kasi Moś na Eurowizję 2017! "Nie ma co gadać, trzeba..."

Doda na Eurowizji 2017! Zaśpiewała piosenki zwycięzców konkursu! Zobacz ZDJĘCIA z koncertu

Były łzy i radość! Zobacz zdjęcia Kasi Moś z finałowego koncertu! To ona jedzie na Eurowizję!

Michał Szpak zachwycił podczas preselekcji do Eurowizji! Jego występ oczarował jurorów! ZDJĘCIA

Zobacz zdjęcia wszystkich finalistów polskich preselekcji na Eurowizję 2017!

Kasia Moś jedzie na Eurowizję!

ONS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama