Hiszpania wygrała Euro 2012!
The Sun

Euro 2012: WYGRAŁA HISZPANIA!

Hiszpania wygrała Euro 2012!
The Sun

Hiszpania została piłkarskim mistrzem Europy Euro 2012! W emocjonującym meczu pokonała Włochów 4:0 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. To pierwszy raz w historii kiedy mistrzowie Europy obronili tytuł sprzed czterech lat. Gole na wagę złotego medalu zdobyli: David Silva w 14 minucie, Jordi Alba Ramos w 41 minucie, Jose Torres Sanz w 84 minucie i Juan Mata w 87 minucie.

Zobacz: Urocze! Gerard Pique dziękuje Polakom po polsku!

Włosi walczyli do ostatniej sekundy, ale nie dali rady pokonać fenomenalnego bramkarza przeciwników, Ikera Casillasa. Pech jednak chciał, że mecz kończyli w "dziesiątkę". Boisko opuścił kontuzjowany Thiago Motta, a ponieważ Włosi wykorzystali wcześniej limit zmian, to mecz musieli kończyć w osłabieniu.

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Portugalii (wygrali z Niemcami), która w półfinałowym meczu przegrała właśnie z drużyną Hiszpanii. Zobacz: Ronaldo płacze, Hiszpanie się cieszą

Wygraną Hiszpanów zakończył się turniej Euro 2012, którego gospodarzami były Polska i Ukraina. Zobaczcie jeszcze raz radość Hiszpanów  po zwycięstwie:

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17