The Sun
Newsy

Euro 2012: WYGRAŁA HISZPANIA!

Włosi walczyli do samego końca

Hiszpania została piłkarskim mistrzem Europy Euro 2012! W emocjonującym meczu pokonała Włochów 4:0 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. To pierwszy raz w historii kiedy mistrzowie Europy obronili tytuł sprzed czterech lat. Gole na wagę złotego medalu zdobyli: David Silva w 14 minucie, Jordi Alba Ramos w 41 minucie, Jose Torres Sanz w 84 minucie i Juan Mata w 87 minucie.

Zobacz: Urocze! Gerard Pique dziękuje Polakom po polsku!

Włosi walczyli do ostatniej sekundy, ale nie dali rady pokonać fenomenalnego bramkarza przeciwników, Ikera Casillasa. Pech jednak chciał, że mecz kończyli w "dziesiątkę". Boisko opuścił kontuzjowany Thiago Motta, a ponieważ Włosi wykorzystali wcześniej limit zmian, to mecz musieli kończyć w osłabieniu.

Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Portugalii (wygrali z Niemcami), która w półfinałowym meczu przegrała właśnie z drużyną Hiszpanii. Zobacz: Ronaldo płacze, Hiszpanie się cieszą

Wygraną Hiszpanów zakończył się turniej Euro 2012, którego gospodarzami były Polska i Ukraina. Zobaczcie jeszcze raz radość Hiszpanów  po zwycięstwie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Robert Lewandowski w koszulce reprezentacji
Newsy
Wiemy z kim zagra Polska na Mistrzostwach Europy! Losowanie skomentował Robert Lewandowski. Jak?

Niemcy, Północna Irlandia i Ukraina - z reprezentacjami tych krajów zmierzy się Polska na  Mistrzostwach Europy 2016 w piłce nożnej! Pierwszy mecz - 12 czerwca - rozegramy właśnie z Irlandią Północną w Nicei. P{otem - 16 czerwca - właśnie z Niemcami. Ostatni mecz -21 czerwca - z Ukrainą. Grupy losowano w Paryżu. W Mistrzostwach Europy 2016 zagra 24 reprezentacje. Będzie 6 grup - od A do F.Ambasadorem muzycznym Mistrzostw Europy 2016 będzie znany DJ - David Guetta. Jak Polska awansowała do Mistrzostw Europy 2016? Jak wyglądał nasz awans? Przesądził o tym mecz z Irlandią. Już w 14. minucie tego pamiętnego meczu Grzegorz Krychowiak strzelił pięknego gola dla Polski, ale minutę później sędzia podyktował rzut karny dla naszych przeciwników! Irlandia wykorzystała rzut karny i zremisowała. Całe szczęście w 41. minucie Robert Lewandowski strzelił gola. Podczas drugiej połowy meczu obie drużyny miały wiele okazji do strzelenia gola, ale ostatecznie mecz Polska-Irlandia zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych , co oznaczało, że jedziemy na Euro! Wszyscy świętowali na murawie Stadionu Narodowego po zwycięskim meczu z Irlandią . Mamy nadzieję, że po Mistrzostwach Europy 2016 też będziemy się tak cieszyć!   A tak Robert Lewandowski skomentował wyniki losowania na swoim profilu na FB. Nasz najlepszy piłkarz będzie musiał podczas Mistrzostw walczyć z kolegami ze swojego klubu - Bayernu Monachium. Na profilu napisał: Dziś z chłopakami zdobyliśmy 3 punkty w meczu z Ingolstadt, a na Euro znowu będziemy walczyć przeciwko sobie.       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Today with the...

Robert Lewandowski na boisku
Newsy
Robert Lewandowski znowu w formie! Pierwszy gol już w 3. minucie! Anna: „Oszaleję z nerwów”!

Tak, tak, tak! Trwa mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2016 - Polska vs. Szkocja. Robert Lewandowski strzelił pierwszego gola już w 3. minucie meczu! Czy Polska dzięki piłkarzowi awansuje do rozgrywek EURO 2016? Będziemy Was informować na bieżąco o przebiegu meczu!   Szkoci powinni już się wstydzić! :)   Zobacz także:  Szkocka gazeta szydzi z Roberta Lewandowskiego: „Duże dziecko Robert, primadonna”!   AKTUALIZACJA:   Szkoci w 44. minucie wyrównali 1:1.   Niestety, 2:1 dla Szkotów (gol w 61. minucie).   Robert Lewandowski strzelił gola w 3. minucie! Anna Lewandowska "oszaleje z nerwów" :)       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); ❤️⚽️Oszaleje z nerwów!!!TRZYMAM KCIUKI!󾓥🇱 Posted by Anna Lewandowska on  8 października 2015

Mecz Polska senegal zostanie odwołany?
Newsy
Mecz Polska - Senegal zostanie odwołany!? Niepokojące wieści z Moskwy!
O NIE!

Niepokojące wieści pogodowe z Moskwy! Podczas meczu Polski z Senegalem przewidywane są ogromne burze! Czy jest więc możliwość, że pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas Mundialu 2018 zostanie odwołany? Takie sytuacje już kiedyś się zdarzały...   Zobacz:  Mundialowa wpadka dziennikarki TVN24 hitem internetu! Ronaldo miałby z niej ubaw po pachy! ;)   Co więcej, mecz Polski z Senegalem odbędzie się na niezadaszonym stadionie Otkrytije Ariena w Moskwie! A prawdopodobieństwo wystąpienia burzy, i to z piorunami, ocenia się aktualnie na ponad 40%! Jeśli warunki pogodowe nie pozwolą piłkarzom normalnie grać, mecz zostanie przerwany i przeniesiony na inny termin. Warto przypomnieć sytuację z EURO 2012, kiedy to mecz Ukraina-Francja został przerwany w 7. minucie ze względu na dramatyczne warunki atmosferyczne.   Zobacz:  Ania chyba nie będzie zadowolona, gdy zobaczy ten filmik... Co takiego zrobił Robert Lewandowski w Rosji?   Mamy jednak nadzieję, że spotkanie się odbędzie, a kibiców czekają prawdziwe piłkarskie emocje!   Zobacz:  Lewandowski tuż przed Mundialem zmienił fryzurę!   AKTUALIZACJA   Pogoda poprawiła się, mecz rozpoczyna się o planowanej godzinie!   Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.   Przerwany mecz Ukrainy z Francją na Euro 2012.