Kim jest Elżbieta Grycan? Teściowa Marty Grycan

Tak wygląda zazdrosna "teściowa" Marty Grycan

Kim jest Elżbieta Grycan? Teściowa Marty Grycan

Kilka dni temu media żyły newsem o tym, że właściciel firmy "Grycan. Lody od pokoleń" Zbigniew Grycan przepisał cały majątek żonie, na niekorzyść swojego syna z pierwszego związku, Adama Grycana (to on jest mężem Marty, oraz ojcem Wiktorii i Weroniki). Według relacji tabloidów za tą niekorzystną dla niego decyzją stoi właśnie aktualna żona Zbigniewa, Elżbieta Grycan.

Powodem takiego obrotu sprawy miała być podobno zazdrość Elżbiety o popularność Marty i jej córek. Niestety dla nich, przyszywana "babcia" i "teściowa" również pragnęła kariery medialnej, ale nie ma tej przebojowości. Nie oznacza, to że nie próbowała. W internecie można znaleźć program parakulinarny, w którym widzimy Elżbietę przygotowującą torcik w foliowej torebce.

Z tej jakże porywającej "produkcji" można dowiedzieć się niezwykle ciekawych rzeczy. Recytująca do kamery Elżbieta wyznaje, że "od 32 lat towarzyszy swojemu mężowi Zbyszkowi w życiu i w prowadzeniu lodowego biznesu". Dzięki niej możemy dowiedzieć się również, że "lody są produktem zimnym, ale wzbudzającym wiele ciepłych a nawet gorących uczuć"... 

Pozostaje mieć tylko nadzieje, że lody marki nie są tak "naturalne" jak pani Elżbieta w swoim programie. Tak wygląda program Elżbiety Grycan. Obejrzyjcie. Nie pożałujecie! ;-)

Dla porównania zobaczcie jak Marta Grycan świętowała sukces swojej pierwszej książki kulinarnej "Kuchania Haute Couture":

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11