Anna Gacek, Paulina Mikuła

Kiedyś to show prowadziła Marta Grycan. Teraz w "Bake Off - Ale ciacho!" zastąpi ją... Wiemy kto!

Anna Gacek, Paulina Mikuła

W TVP 2 powstaje nowy program o pieczeniu słodkości "Bake Off - Ale ciacho". Kiedyś podobny program o tych samych zasadach prowadziła Marta Grycan i nazywało się to "Polski turniej wypieków" w TLC. Teraz nowymi prowadzącymi w innej telewizji będą... dziennikarka Anna Gacek i blogerka Paulina Mikuła.

Jesteście zaskoczeni? My tak. Anna Gacek to dziennikarka radiowej Trójki, która interesuje się muzyką, filmem, modą, kulturą. Paulina Mikuła to Jan Miodek w spódnicy, prowadzi bloga o poprawnej polszczyźnie! Teraz obie poprowadzą program, w którym wybierany będzie król wypieków.

 

Zobacz: Na ciepło i na zimno: 2 przepisy na pyszne ciasta z truskawkami

 

„Bake Off - Ale ciacho!” to dziesięcioodcinkowy program kulinarny, w którym dwunastu uczestników rywalizuje w konkurencjach na wykonania najlepszych ciast i wypieków. Ich pracę ocenią eksperci z dziedziny cukiernictwa, a co tydzień jedna osoba odpadnie z gry. Zwycięzca otrzyma tytuł Króla Wypieków.

Czy nowe prowadzące Anna Gacek i Paulina Mikuła poradzą sobie w nowej roli przekonamy się we wrześniu! Żałujecie, że to nie Marta Grycan?

 

Zobacz także: Co tam Kardashianki, my mamy Grycanki na skałach! I to w szpilkach!

 

Paulina Mikuła prowadzi bloga "Mówiąc inaczej".

Paulina Mikuła

 

Anna Gacek, dziennikarka radiowej Trójki.

Anna Gacek

 

Angielska wersja programu "Bake Off - Ale ciacho!"

Więcej na temat Marta Grycan
Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10