Elton John i David Furnish

Elton John z partnerem będą mieli drugie dziecko

Elton John i David Furnish

Coraz częściej w mediach poruszany jest temat adopcji dzieci przez homoseksualne. W Polsce nadal uważany za tabu, za granicą normalny. Przykładem tego może być np. Elton John i David Furnish, którzy od dwóch lat są ojcami Zacharego. Teraz panowie postanowili, że wychowają kolejnego potomka, którego ojcem biologicznym będzie Furnish.

- Po raz drugi zostać rodzicem musi być czymś wielkim. Obecnie wszystko kręci się wokół Zacharego, ale nie chcemy żeby wychowywał się jako jedynak. Dokładnej daty oczywiście nie jestem w stanie powiedzieć, ale na pewno stanie się to już niebawem. Obydwaj tego chcemy i jest to świadoma decyzja.

Pierwszego syna pary urodziła surogatka, która regularnie dostarczała porcje swojego mleka dla dziecka. Nie mniejszym zainteresowaniem Zachary cieszy się u Lady Gagi, która jest jego matką chrzestną.

Czy przykład Eltona i Davida zmieni także w Polsce podejście do rodzin par jednopłciowych? Dotychczas wśród gwiazd, które wyraziły swoje wsparcie znalazła się Renata Dancewicz.

Zobacz: "Odmawianie gejom prawa do dziecka jest haniebne!"

Elton John i David Furnish zostaną ojcami po raz drugi

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13