Edyta Pazura w białej bluzce

A jednak! Edyta Pazura gwiazdą nowego show Polsatu! Tylko nam zdradziła, czemu się zdecydowała na udział w show!

Edyta Pazura w białej bluzce

Już we wrześniu Edyta Pazura pokaże swój kulinarny talent w show Polsatu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! Jak ustalił magazyn "Flesz", żona Cezarego Pazury po raz pierwszy zgodziła się wystąpić w tego typu programie. Co ją przekonało?

Bo to pierwsza polska edycja, a gotowanie jest moją pasją - wyjaśniła Edyta Pazura.

O tym, że Edyta świetnie gotuje mogli na razie przekonać się tylko rodzina i przyjaciele. Wielokrotnie kuchnię żony zachwalał sam Cezary Pazura, który na smakołykach przygotowywanych przez żonę przytył 10 kg! Jej specjalność? Krem ze szparagów, pierś z kaczki z glazurowanymi jabłkami i sernik, którego recepturę Edyta ulepszała dotąd, aż wyszedł perfekcyjny! Edyta preferuje dania kuchni polskiej i włoskiej, ale - specjalnie dla Cezarego -  nauczyła się też przyrządzać dania bezglutenowe i bez laktozy.

Kiedy gotuję, wyganiam wszystkich z kuchni. Tera będę zmagać się nie tylko z presją czasu, ale i z innymi uczestnikami oraz surowym jury. Oby trema mnie nie zjadła - zdradziła "Fleszowi".

W gronie kilkunastu uczestników show, obok Edyty Pazury,  znajdą się m.in. Anita Sokołowska, Piotr Galiński i Rafał Maserak. Czy jury, w którym nadal zasiadać będą Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz i Maciej Nowak będą bardziej pobłażliwi dla gwiazd niż profesjonalnych kucharzy? Okaże się jesienią.

 

Zobacz także: Edyta Pazura usunęła konto na Facebooku! Co ją do tego zmusiło?

 

Pierwszym krytykiem kulinarnym Edyty Pazury jest jej mąż Cezary.

Cezary Pazura, Edyta Pazura pokazali intymne zdjęcie z łóżka
Instagram

 

Edyta Pazura kocha gotować i ma perfekcyjną figurę!

Edyta Pazura w czarnych spodniach i białej bluzce
Ons.pl

 

Więcej na temat Edyta Pazura
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00