Edyta Górniak skomentowała rozstanie Rafała Brzozowskiego z Anną Tarnowską
EastNews/TVP

Edyta Górniak skomentowała rozstanie Rafała Brzozowskiego z Anną! 

Edyta Górniak skomentowała rozstanie Rafała Brzozowskiego z Anną Tarnowską
EastNews/TVP

Kilka dni temu Rafał Brzozowski poinformował fanów, że po 8 latach rozstał się ze swoją partnerką, Anną. Wśród głosów wsparcia dla piosenkarza i reprezentanta Polski na Eurowizję 2021 pojawił się zaskakujący komentarz Edyty Górniak! Jak artystka wsparła swojego kolegę po fachu? Jej słowa zaskakują! 

Edyta Górniak komentuje rozstanie Rafała Brzozowskiego z Anną!

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska byli parą przez ponad 8 lat - ponoć byli nawet zaręczeni, co więcej - myśleli o ślubie. Nagle prowadzący "Jaka to melodia?" poinformował o rozstaniu!

Razem z Anią chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku.Rozstajemy się w przyjaźni, szacunki i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać - napisał Brzozowski na swoim Instagramie. 

Wśród setek komentarzy pojawił się jeden, dość wyjątkowy. Edyta Górniak napisała:

Relacje się przekształcają. To naturalny ich proces. Najważniejsze, że pozostajecie w życzliwości i w Przyjaźni. To łagodzi czas transformacji dla obu stron. Pozdrawiam Cię serdecznie i czekam na Twój występ Eurowizyjny 🦋🎶

Rafał i Anna byli parą ponad 8 lat. Nie często opowiadali o swojej miłości, rzadko pojawiali się razem na oficjalnych imprezach. Dziś ich związek to już przeszłość.

Anna Tarnowska - była partnerka Rafała Brzozowskiego w "Playboyu"
EastNews

Edyta Górniak wspiera Rafała Brzozowskiego i trzyma kciuki za jego występ na tegorocznej Eurowizji 2021. Jest też częstym gościem w show "Jaka to melodia?", który prowadzi Rafał. W jednym z wywiadów nazwała go "jedną z najmilszych osób w show biznesie"!

Edyta Górniak z grzywką i w przezroczystej bluzce
fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48