Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Edyta Górniak gratuluje Lewandowskim narodzin Klary! Ma też pewne plany. "Spotkałabym się z Anią, żeby..."

Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Edyta Górniak pogratulowała Lewandowskim narodzin pierwszego dziecka. Klara Lewandowska przyszła na świat zaledwie kilka dni temu, a już wzbudza ogromne zainteresowanie również wśród gwiazd show-biznesu. Piosenkarka nie ukrywa podekscytowania z narodzin polskiego "royal baby" i życzy młodym rodzicom wszystkiego najlepszego.

Wspaniale! Życzę im szczęścia. Wspaniale, że zostali rodzicami. Cudowny czas przed nimi - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

Gwiazda ma również pewne plany wobec Lewandowskich. Jakiś czas temu internet obiegła informacja, że Robert Lewandowski nagra duet z Edytą Górniak. News okazał się żartem z okazji Prima Aprilisu, a piosenkarka żartobliwie wypowiada się o temacie, lecz... nie mówi, że to niemożliwe. ;)

Wspólny duet z Robertem? Myślę, że to jest całkiem możliwe. Jestem przekonana, że Robert lepiej by sobie poradził w studiu przed mikrofonem z moją pomocą niż ja na boisku z jego pomocą - zdradziła w tabloidzie.

Zobacz też: Pierwsze zdjęcie Anny Lewandowskiej po porodzie! Trzyma w ramionach małą Klarę! Wzruszające ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak marzy o treningach z Anną Lewandowską

Edyta Górniak jednak chciałaby się spotkać nie tylko z Robertem, ale również z jego żoną Anną. Okazuje się, że piosenkarka marzy by... popracować nad formą!

A ja najchętniej spotkałabym się z żoną Roberta Anią, żeby jakieś brzuszki porobić. Przydałoby mi się - zdradziła Edyta Górniak w rozmowie z "Super Expressem".

To marzenie diwy może się spełnić! ;) Ale dopiero za jakiś czas. Anna Lewandowska 4 maja urodziła córeczkę Klarę. Do aktywności fizycznej po porodzie wróci najpewniej dopiero za kilka tygodni. Warto poczekać, bo trening z Anią na pewno przyniósłby doskonałe efekty. ;)

 

Polecamy: Płaski brzuch – kiedy brzuszki dają efekty

 

Edyta Górniak ma pewne plany wobec Lewandowskich.

Edyta Górniak na koncercie w Poznaniu
East News

 

Artystka marzy, by potrenować z Anią. I... nagrać duet z Robertem. ;)

Instagram

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09