edytabartosiewicz.jpg
Edyta Bartosiewicz
Newsy

Edyta Bartosiewicz

Prawdziwe imię i nazwisko: Edyta Małgorzata Bartosiewicz

Data urodzenia: 11 stycznia 1966r.
Znak zodiaku: Koziorożec
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów

Edyta Bartosiewicz zaczynała jako wokalistka grupy Staff, która później zmieniła nazwę na Holloee Poloy. Z nimi nagrała swoją pierwszą płytę "The Big Beat" (1990). Album nie była sukcesem komercyjnym, ale krytyce docenili umiejętności wokalne Edyty.

Po rozstaniu z zespołem Bartosiewicz rozpoczęła karierę solową.

Edyta Bartosiewicz współpracowa z takimi polskimi arystami jak: Wojciech Waglewski, Ziyo, Róże Europy, Acid Drinkers, Hey, Varius Manx, Human, Kobranocka, Edyta Górniak, Justyna Steczkowka, Anita Lipnicka czy Krzysztof Krawczyk..

W całej swojej dotychczasowej karierze nagrała sześć płyt: "Love", "Sen", "Szok'n'show","Dziecko", "Wodospady ", "Dziś są moje urodziny – The Best Of".
Edyta Górniak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie, Ewa Farna na koncercie
ONS
Newsy
TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!
TYLKO U NAS! Wiemy, jaką piosenkę Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną!

Edyta Górniak i Ewa Farna - to duet, na który wszyscy czekają od kilku tygodni. Edyta Górniak obchodzi w tym roku jubileusz 25 lat na scenie. Z tej okazji piosenkarka przygotowała dla swoich fanów wielką niespodziankę - trasę koncertową “Love 2 Love”. Podczas występów na scenie towarzyszą jej inni artyści m.in. Glaca czy Monika Kuszyńska . Na najbliższych koncertach Edyta zaśpiewa z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz. Ewa Farna zapytała nawet swoich fanów, jaki utwór ma wykonać z Edytą. Wszyscy byli zgodni:  powinny razem zaśpiewać “To nie ja”! Edyta Górniak w duecie z Ewą Farną i Edytą Bartosiewicz Udało nam się dowiedzieć, jaki hit ostatecznie wykonają panie. Trzeba przyznać, że początek tytułu zgadza się z tym, co marzyło się fanom:) Edyta Górniak zaśpiewa razem z Ewą Farną “To nie tak, jak myślisz”, czyli przebój, który Górniak  nagrała do filmu “To nie tak jak myślisz, kotku”. Z kolei z Edytą Bartosiewicz Edyta Górniak zaśpiewa  swój wielki hit “Nie proszę o więcej”, którego autorką jest... Bartosiewicz. Koncert z udziałem Edyty Bartosiewicz odbędzie się 9 października w Poznaniu, a duet z Ewą Farną będą mogli zobaczyć wielbiciele Edyty Górniak 8 października we Wrocławiu. Edyta i Ewa? To będzie naprawdę duet marzeń! W ostatni weekend Edyta zaśpiewa w jednym z wrocławskich klubów. Mamy zdjęcia z jej występu:      

Edyta Bartosiewicz grozi sądem
ONS
Newsy
Gorzkie oświadczenie Bartosiewicz: To bolesne i krzywdzące!
Emocjonalny wpis na Facebooku

Ubiegły rok był dla Edyty Bartosiewicz pasmem sukcesów. Wokalistka po latach przerwy i trudnych chwilach w życiu nagrała, która od razu osiągnęła status bestsellera. Sukces zaowocował występem na tegorocznej edycji festiwalu Top Trendy , gdzie pochwaliła się innym, jeszcze większym osiągnięciem. Przypomnijmy: Wielki powrót Edyty Bartosiewicz na scenę. Pochwaliła się ogromnym sukcesem Wisienką na torcie z okazji wysokiej sprzedaży albumu miała być trasa koncertowa po Polsce. Kiedy informacja poszła w świat, Edyta obwieściła, że przekłada swoje pierwotnie wiosenne show na jesień. Tabloidy wywęszyły jednak mały skandal i zarzuciły artystce całkowite wycofanie się z projektu. Rzekomym powodem miała być słaba sprzedaż biletów. Edyta natychmiast zareagowała na doniesienia i wystosowała odpowiednie oświadczenie. Bartosiewicz jest oburzona mocnymi zarzutami, dlatego postanowiła zdementować plotki nieco emocjonalnym, ale dosadnym wpisem. Dnia 29.05.2014 na portalach plotkarskich pojawiły się fałszywe informacje na temat naszej wiosennej trasy koncertowej. Sugeruje się, że w swej decyzji kierowałam się sprawami materialnymi, wytyka się pazerność. Powołuje się na informacje od nieistniejących "znajomych". To bardzo bolesne i krzywdzące [...] Dziś mówię stanowcze "NIE" tego rodzaju publikacjom, które naruszają moje dobra osobiste i jestem gotowa wstąpić na drogę prawną . - czytamy w oświadczeniu Ma rację? Zobacz:  Prezes wytwórni Bartosiewicz pomylił ją z Górniak wręczając platynę     Edyta Bartosiewicz na tegorocznych Top Trendy 2014:

Znana piosenkarka wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej
Instagram
Newsy
Która polska gwiazda wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej? "Powiedziała mi: To będzie twój rok"
Która polska gwiazda wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej? "Powiedziała mi: To będzie twój rok"

Edyta Bartosiewicz wywróżyła ciążę Natalii Kukulskiej . Okazuje się, że piosenkarka zajmuje się nie tylko muzyką, ale również uwielbia astrologię. Ciężarna jurorka The Voice of Poland w rozmowie z Faktem przyznała, że koleżanka ze sceny muzycznej już kilka miesięcy temu wywróżyła jej wielkie zmiany w życiu. Miałyśmy z Edytą Bartosiewicz wspólną garderobę. Ona interesuje się astrologią. Powiedziała mi: „To będzie twój rok! Zobaczysz, teraz w twoim życiu prywatnym będą działy się przełomowe rzeczy!” A potem opowiedziała mi o wszystkich szczegółach - w rozmowie z tabloidem zdradziła Natalia Kukulska. Wygląda więc na to, że przepowiednie Edyty Bartosiewicz właśnie się spełniają. Natalia Kukulska nie tylko oczekuje narodzin swojego trzeciego dziecka, ale również jej kariera nabrała tempa- zgodziła się zostać jurorem w The Voice of Poland co już sprawiło, że o Natalii jest coraz głośniej.   Wiedzieliście, że Edyta Bartosiewicz ma takie zdolności?   Zobacz także: Na czym polega samospełniające się proroctwo?   Edyta Bartosiewicz przepowiedziała ciążę Natalii Kukulskiej. Natalia Kukulska opowiedziała o zdolnościach koleżanki z show-biznesu.  

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner