Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel
Newsy

"Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Wiemy, które show miało lepszą oglądalność w 2019 roku

"Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na Śniadanie"? Które show miało lepsze wyniki oglądalności w 2019 roku? Wiemy!

"Dzień Dobry TVN" czy "Pytanie na Śniadanie"? Które show miało lepsze wyniki oglądalności w 2019 roku? Wiemy! "DDTVN" i "PnŚ" od lat mocno ze sobą konkurują. W minionym roku w programach pojawili się nowi prowadzący, a nawet zmieniły się godziny emisji. Władze TVN zdecydowały, że od 31 sierpnia "DDTVN" będzie rozpoczynać się o 7:30 -wcześniej program startował o godzinie 8:00. Prezes TVP szybko zareagował na ruch konkurencji i ogłosił, że "PnŚ" będzie rozpoczynać się o godzinie 7:15!

Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - portal wirtualnemedia.pl cytował Jacka Kurskiego, prezesa TVP.

Teraz pojawia się pytanie, jakie były wyniki oglądalności "PnŚ" i "DDTVN" w 2019 roku. Które show wygrało walkę o widza?

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Który program przyciągał więcej widzów?

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl w 2019 roku w grupie 4+ więcej widzów przyciągało "Pytanie na Śniadanie"! Okazuje się, że program oglądało średnio 492 tys. osób. Na drugim miejscu znalazło się "Dzień Dobry TVN". Show w 2019 roku przyciągało średnio 449 tys. widzów. Co ciekawe, w 2018 roku-  to "DDTVN" był na pierwszym miejscu, a "PnŚ" zajmował pozycję wicelidera. 

Sytuacja wygląda nieco inaczej w grupach komercyjnych, czyli 16-49 i 16-59. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w tych grupach walkę o widza wygrało "Dzień Dobry TVN" i to właśnie program TVN był na pozycji lidera, a poranne show TVP zajmowało drugą pozycję. 

Portal poinformował również, która stacja telewizyjna była najpopularniejsza w 2019 roku. Okazuje się, że w tej kategorii na pozycji lidera znalazł się Polsat! Drugie miejsce zajęła Telewizyjna Jedynka, a trzecie TVN. Telewizyjna Dwójka zajęła czwarte miejsce.

Jesteście zaskoczeni? Które śniadaniowe show oglądacie- "Pytanie na Śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"?

Zobacz także: Robert El Gendy pokazał żonę! Jak wygląda? Zobaczcie też jego dzieci!

"Pytanie na śniadanie" przyciągało średnio 492 tys. widzów. 

Tomasz Wolny odchodzi z PNŚ?

"Dzień Dobry TVN" w minionym roku oglądało średnio 449 tys. osób.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news

 

Ida Nowakowska i Łukasz Nowicki w "Pytaniu na śniadanie"
Instagram
TV-Show
Ida Nowakowska jest niezadowolona ze swojego partnera w "Pytaniu na Śniadanie"? Prosi o zamianę?!
Ida Nowakowska jest niezadowolona ze swojego partnera w "Pytaniu na Śniadanie"? Prosi o zamianę?!

Ida Nowakowska idzie jak burza! Tancerka stała się jedną z głównych gwiazd TVP. Do tej pory widzowie kojarzyli ją przede wszystkim z programem "Dance, Dance, Dance". Teraz będziemy ją oglądać między innymi w "The Voice Kids", gdzie zastąpi Basię Kurdej-Szatan . Oprócz tego tancerka jest także prowadzącą w "Pytaniu na Śniadanie". Ida Nowakowska tworzy tam duet z Łukaszem Nowickim . Co sądzi o swoim koledze? Czy potrafi się z nim dogadać? Tylko nam Ida zdradziła całą prawdę o swojej współpracy z Łukaszem Nowickim! Jej słowa zaskakują!  Co sądzicie o jej duecie z Łukaszem Nowickim? Może Ida powinna poprowadzić program z kimś młodszym, na przykład Olkiem Sikorą? Zobacz także:  Ida Nowakowska wygryzła poprzedniczkę w "Pytaniu na śniadanie"? Zobacz, co nam powiedziała!

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel
Newsy
"Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Który program ma więcej widzów? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!
"Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"? Który program ma więcej widzów? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

"Dzień dobry TVN" czy  "Pytanie na śniadanie"?  Który program miał lepsze wyniki oglądalności w ostatnich miesiącach? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w pierwszym półroczu ubiegłego roku roku zdecydowanie lepsze wyniki oglądalności miał poranny program stacji TVN -  "Dzień dobry TVN" oglądało wówczas średnio 530 tysięcy osób. tymczasem śniadaniowe show Telewizji Publicznej w tym samym czasie śledziło średnio 456 tysięcy widzów. W 2019 roku zaszły jednak spore zmiany! Jakie? TVP wygrywa ze stacją TVN Okazuje się, że w pierwszym półroczu 2019 lepsze wyniki oglądalności program "Pytanie na Śniadanie" wygrał ze śniadaniówką TVN! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, show Telewizji Publicznej od 1 stycznia do 30 czerwca 2019 roku oglądało średnio 509 tysięcy osób - "Pnś" było w tym czasie na pierwszym miejscu na rynku telewizyjnym. W tym samym "Dzień Dobry TVN" przyciągał średnio 501 tysięcy widzów. A to oznacza, że "DDTVN" straciło 29 tysięcy widzów! Sytuacja wygląda jednak nieco inaczej w grupach 16-49 i 16-59. Tu na pierwszym miejscu znajduje się "DDTVN" , a "Pnś" jest na drugiej pozycji.  Jesteście zaskoczeni takimi wynikami oglądalności "Dzień Dobry TVN" i "Pytania na śniadanie"? A Wy sami który poranny program wolicie oglądać? Zagłosujcie w naszej sondzie! Zobacz także:   Olszański tłumaczy się z wywiadu z Kaczyńskim! "Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł" Program "Dzień dobry TVN" stracił średnio 29 tysięcy widzów. "Pytanie na śniadanie" od 1 stycznia do 30 czerwca br. oglądało średnio 509 tysięcy osób.      ...

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel
Newsy
Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?
Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?

"Pytanie na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Który program przyciąga więcej widzów przed telewizory? Kilka tygodni temu władze TVP i TVN poinformowały, że zamierzają wprowadzić zmiany w swoich porannych hitach. Stacja TVN nie tylko wyremontowała studio i zatrudniła nowych prowadzących,  ale również zmieniła godzinę emisji "DDTVN". Od 31 sierpnia program jest emitowany od godziny 7:30. Na takie zmiany szybko zareagował prezes TVP, który zdecydował, że "Pytanie na śniadanie" będzie zaczynać się o 7:15. Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - portal wirtualnemedia.pl cytował Jacka Kurskiego, prezesa TVP.  Teraz pojawia się pytanie, czy dzięki wprowadzonym zmianom programy zyskały nowych widzów? Który program przyciąga więcej widzów? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl od 2 do 10 września program "Pytanie na śniadanie" oglądało średnio 407 tysięcy widzów (w grupie 4+). Portal przypomina, że rok wcześniej poranne show oglądało o 42 tysiące osób więcej. Oznacza to, że "PnŚ" straciło widzów. A jak sytuacja wygląda w przypadku "Dzień Dobry TVN"? Okazuje się, że program TVN w porównaniu do wyników z ubiegłego roku również stracił widzów. Od 2 do 10 września br. show oglądało średnio 373 tysiące osób (w grupie 4+). Rok wcześniej "DDTVN" śledziło o 36 tysięcy osób więcej.  Co ciekawe, oba programy najlepszą oglądalność zanotowały 8 września. "Pytanie na śniadanie" oglądało wówczas 514 tysięcy widzów, a "DDTVN" 685 tysięcy...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner