Żona Roberta El Gendego

Robert El Gendy pokazał żonę! Jak wygląda? Zobaczcie też jego dzieci!

Żona Roberta El Gendego

Robert El Gendy to jeden z najbardziej lubianych prezenterów programu "Pytanie na śniadanie"! Jednak na temat jego życia prywatnego wciąż niewiele wiadomo. Kim jest jego żona? Czy ma dzieci? Skąd pochodzi? Poznajcie bliżej Roberta!

Robert El Gendy pokazał żonę! Czy ma dzieci? 

Robert swoje pierwsze kroki w telewizji stawiał w TVP Olsztyn, następnie dołączył do kanału sportowego TVP, którym kierował wówczas Robert Korzeniowski, a ostatecznie trafił do "Pytania na śniadanie". Z miejsca stał się jednym z najbardziej lubianych prezenterów programu:

Zawsze marzyłem o "Pytaniu na śniadanie"! Często robiłem dla nich różne sportowe wydarzenia typu Rajd Dakar. Ta redakcja ma świetną ekipę. Tomek Wolny, Marcelina Zawadzka i mnóstwo innych fajnych ludzi. To, że oni tam są, było jedną z przyczyn, dla których ja chciałem spróbować swoich sił w tym programie. - mówił kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów. 

Wielu widzów zastanawia się, skąd pochodzi Robert. El Gendy ma polsko-egipskie korzenie. Jego matka jest Polką, ojciec pochodzi z Egiptu. Wychował się w Olsztynie i nigdy nie myślał o przeprowadzce do Egiptu. 

To jest moja ojczyzna, tu się wychowałem – w bloku na jednym z osiedli w Olsztynie. Moja mama jest Polką, nasza rodzina to katolicy. Taty właściwie nigdy nie miałem, bo zostawił nas, jak byłem malutki, i wybrał Egipt – kraj, z którego pochodził. Nie było mi łatwo, bo każdy chłopiec potrzebuje ojca, ale dziś dziękuję za wszystkie przeciwności losu, bo to one mnie ukształtowały - powiedział w rozmowie z Super Expressem. 

Robert ma troje dzieci - synów Maćka, Kubę i Oliwiera. Jego żoną jest Agata, którą od czasu do czasu pokazuje na Instagramie. 

Zawsze marzyłem o tym, żeby mieć synów. Żartowałem, że stworzę sobie piątkę koszykarską. No i dzisiaj mam trzech wspaniałych chłopaków, z których jestem bardzo dumny. Zawsze kiedy o nich mówię, strasznie się wzruszam.

Zobaczcie żonę Roberta i jego dzieci! Tworzą naprawdę cudowną rodzinę!

Robert El Gendy z żoną

Robert z żoną.

Robert El Gendy z żoną

 

 

Więcej na temat Pytanie na śniadanie
Przeładuj

Ewa Kasprzyk będzie jak babcia Wolańska w czwartej części "Kogla Mogla"?! Wszystko przez... Shakirę!

zobacz 02:36