Ania Wyszkoni jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: 22-letniego dziś syna Tobiasza z pierwszego małżeństwa z Adamem Pigułą oraz 11-letniej córki Poli ze związku ze swoim obecnym partnerem i zarówno menadżerem, Maciejem Durczakiem. Czym dla niej jest macierzyństwo i jaką jest mamą dla swoich dzieci? Posłuchajcie!

Reklama

Anna Wyszkoni szczerze o dzieciach

W maju 2016 roku Anna Wyszkoni, podczas jednego z festiwali w Polsce, zdradziła, że pokonała ciężką chorobę - okazało się, że wokalistka miała nowotwór. Następnie gwiazda zachorowała na depresję, o czym również głośno mówiła w mediach, chcąc wspierać innych chorujących. Te trudne doświadczenia uświadomiły jej, że jest wyjątkowo silna - nie zapomina jednak o tym, że w ciężkim czasie mogła liczyć na pomoc najbliższych i przyjaciół, także dzieci, o której jak każda matki, drży, niezależnie od ich wieku:

Póki co mój syn wszedł w dorosłość, moja córka ma 11 lat, i jest na takim doskonałym etapie życia, kiedy czuje się nastolatką, ale ma dużo w sobie dziecięcej energii. [...] Są też obowiązkiem ogromnym, wyzwaniem, macierzyństwo jest wyzwaniem, ale moje dzieci są moim największym szczęściem, a ich szczęście jest moim życiowym celem - mówi nam artystka.

Posłuchajcie całego wywiadu z Anną!

Zobacz także: Tego mogliście nie wiedzieć o Ani Wyszkoni! Ma za sobą trudny rozwód, jej syn jest już dorosły!

ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama