Jedną z gwiazd koncertu "Przeboje 30-lecia Polsatu i Radia Zet" podczas "Magicznego Zakończenia Wakacji" w Kielcach będzie Anna Wyszkoni! Gwiazda polskiej sceny nawiązała współpracę ze stacją już jakiś czas temu - była gospodynią wnętrzarskiego show - "Design Dream. Pojedynek na wnętrza". Mało kto wiedział do tej pory, że piosenkarka uwielbia dekorować wnętrza (jednak patrząc na jej dom nie trudno się tego domyślić). Zebraliśmy kilka innych faktów o artystce, które mogły być dla Was tajemnicą!

Reklama

Luksusowe ubrania światowych projektantów znajdziesz tutaj, a kody rabatowe Zalando Lounge sprawią, że zapłacisz za nie naprawdę niewiele.

Ania Wyszkoni - mąż, dzieci, wiek, przeboje

1. Ania Wyszkoni 21 lipca skończyła 42 lata.

2. Obecnie związana jest ze swoim menadżerem, Maciejem Durczakiem. Nie planują ślubu. Wcześniej była mężatką, jej mężem był Adam Piguła. Jest z nim rozwiedziona. O trudnym przeżyciu opowiedziała kilka lat temu w "Gali":

Przerosły nas obowiązki – i to nie tylko związane z dzieckiem, bo z tymi jakoś sobie radziłam. Przerosło nas mieszkanie razem, obowiązki związane z praniem, zmywaniem, sprzątaniem – zwykła codzienność. Teraz myślę, że wina była po obu stronach. Oboje nie byliśmy gotowi na dorosłe życie. Trudno to nazwać rutyną, bo nie mieliśmy czasu w nią popaść. On pracował za granicą. Nasze drogi się rozjechały. - zdradza

3. Z pierwszego związku ma syna, Tobiasza, który w tym roku skończy już 21 lat! Z Maciejem ma 10-letnią córkę, Polę. Artystka chroni wizerunek swoich dzieci, w sieci ciężko o ich zdjęcia.

Zobacz także

4. Ma za sobą trudną walkę z chorobą nowotworową. 6 lat temu, podczas festiwalu w Sopocie, poinformowała fanów o tym, że ma raka tarczycy. Guz okazał się złośliwy. Wyszkoni poddała się leczeniu, przeszła operację wycięcia guza. Dziś artystka jest już zdrowa. W wywiadach często opowiada o swojej walce z chorobą, dając nadzieję innym kobietom. Apeluje również do fanów o częste badanie się.

Zobacz także: Anna Wyszkoni ma za sobą dramatyczne przeżycia: chorobę nowotworową i operację wycięcia guza. Teraz cieszy się życiem

5. Była liderką zespołu Łzy w latach 1996-2010. Z muzykami rozstała się w atmosferze małego skandalu. Jednak to wtedy grupa odnosiła legendarne sukcesy, a cała Polska nuciła ich wielkie hity z "Agnieszką" na czele.

6. Solowa twórczość Ani to również kopalnia przebojów. Wszystkie jej płyty osiągnęły status złotych lub (częściej) platynowych płyt. Singiel "Wiem, że jesteś tam" ma ponad 16 mln wyświetleń na YouTubie, zaś "Biegnij przed siebie" - aż 18!

7. Zajęła drugie miejsce w drugiej, polsatowskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

8. Ma w swoim repertuarze wyjątkowy utwór - „Zapytaj mnie o to, kochany” - skomponowany przez Marka Jackowskiego do słów samej Kory!

9. Wielką pasją Ani, oprócz muzyki i dekorowania wnętrz, jest tenis.

10. W wieku 14 lat Wyszkoni wygrała wybory Miss Nastolatek Gminy Krzyżanowice.

Zobacz także: Jak mieszka Ania Wyszkoni? Zobaczcie wnętrza z jej domu! Jest bajecznie!

Podczas koncertu "Magiczne Zakończenie Wakacji" w Polsacie wystąpią również m.in. The Rasmus, Minelli, Olivia Addams, Doda, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Lady Pank i Big Cyc! Emisja w Polsacie 27 sierpnia od 20:05!

AKPA/BARANOWSKI
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama