Małgorzata Rozenek przyćmiła pozostałe prowadzące swoimi stylizacjami podczas pierwszego dnia festiwalu Top of the Top w Sopocie? Gwiazda TVN zaprezentowała aż dwie kreacje. W pierwszej sukni wyglądała rewelacyjnie, ale to drugą stylizacje musicie zobaczyć. Małgorzata Rozenek znów zaskoczyła!

Reklama

Małgorzata Rozenek na festiwalu w Sopocie miała dwie spektakularne kreacje

Małgorzata Rozenek na scenie Opery Leśnej w Sopocie zadebiutowała w roli prowadzącej. W pierwszej części festiwalu gwiazda TVN pojawiła się w długiej, spektakularnej kreacji z gorsetem, w której wyglądała posągowo, a fanki Małgorzaty Rozenek rozpływały się nad jej wyglądem pisząc:

Pięknie wyglądała, suknia na niej rewelacyjnie się prezentowała

Przepięknie wyglądała cudna sukienka i wszystko było super

W drugiej części festiwalu celebrytka wybrała wieczorową kreację z cekinami i tutaj wybór Małgorzaty Rozenek też okazał się bezbłędny, a kolumnowa suknia z przezroczystym dołem prezentowała się fenomenalnie. Sami zobaczcie!

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Sylwia Grzeszczak i Liber razem na scenie podczas festiwalu w Sopocie. Ich występ poruszył widzów

W świetle reflektorów suknia Małgorzaty Rozenek błyszczała i perfekcyjnie podkreśliła jej szczupłą figurę, która jest efektem regularnych ćwiczeń i zdrowego stylu życia. Gwiazda TVN po narodzinach trzeciego synka zdecydowała się zawalczyć o formę życia i trzeba przyznać, że osiągnęła swój cel.

Zobacz także
Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Prowadząca Sopot Festival zaliczyła wpadkę! Dekolt wymknął się spod kontroli

Podlewski / AKPA

Piętka Mieszko / AKPA

East News

Piętka Mieszko / AKPA

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama