„M jak miłość” w tym sezonie skończy się wyjątkowo dramatycznie! Tajemnicze zasłabnięcie Andrzeja w mieszkaniu Anki, relacja Piotrka z piękną prawniczką, a teraz okazuje się, że problemy pojawią się również w małżeństwie Lilki i Mateusza. W 1522 odcinku „M jak miłość” młoda dziewczyna trafi do więzienia po bójce! Kto ją sprowokował i jak na tę sytuację zareaguje Mateusz!

Reklama

Poważne problemy Lilki w "M jak miłość"

Początkowo Lilka i Mateusz zaprzyjaźnią się z Alą, jednak szybko okaże się, że dziewczyna ściągnie na nich kłopoty. Jak wiadomo Alicja słynie z imprezowego stylu życia i razem z Lilką zacznie spędzać sporo czasu w lokalnym pubie. Mateusz będzie ostrzegał żonę, że to może źle się skończyć, ale ta go nie posłucha. Szybko okaże się, że miał rację!

Ja informuje se.pl w 1522 odcinku „M jak miłość” Ala i Lilka za dużo wypiją i zejdą na tematy, które zakończą się ostrą kłótnią. Młode kobiety zamiast dojść do porozumienia zaczną bójkę. Świadkowie wezwą policję i dziewczyny trafią do aresztu. Czy Mateusz wybaczy Lilce jej zachowanie? Zabroni jej przyjaźnić się z Alicją?

Zobacz także: Kinga w "M jak miłość" zdradzi sekret Pawła. To zniszczy rodzinę Zduńskich?

MTL Maxfilm

Mateusz wybaczy Lilce bójkę z Alą?

Zobacz także
fot. MTL Maxfilm

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama