Party Stories
Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

Dramatyczny finał sezonu "M jak miłość"! Lilka trafi do więzienia, Mateusz wszystko jej wybaczy?

Lilka w "M jak miłość" po ślubie zaskoczy Mateusza swoim zachowaniem!

„M jak miłość” w tym sezonie skończy się wyjątkowo dramatycznie! Tajemnicze zasłabnięcie Andrzeja w mieszkaniu Anki, relacja Piotrka z piękną prawniczką, a teraz okazuje się, że problemy pojawią się również w małżeństwie Lilki i Mateusza. W 1522 odcinku „M jak miłość” młoda dziewczyna trafi do więzienia po bójce! Kto ją sprowokował i jak na tę sytuację zareaguje Mateusz!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Poważne problemy Lilki w "M jak miłość"

Początkowo Lilka i Mateusz zaprzyjaźnią się z Alą, jednak szybko okaże się, że dziewczyna ściągnie na nich kłopoty. Jak wiadomo Alicja słynie z imprezowego stylu życia i razem z Lilką zacznie spędzać sporo czasu w lokalnym pubie. Mateusz będzie ostrzegał żonę, że to może źle się skończyć, ale ta go nie posłucha. Szybko okaże się, że miał rację!

Ja informuje se.pl w 1522 odcinku „M jak miłość” Ala i Lilka za dużo wypiją i zejdą na tematy, które zakończą się ostrą kłótnią. Młode kobiety zamiast dojść do porozumienia zaczną bójkę. Świadkowie wezwą policję i dziewczyny trafią do aresztu. Czy Mateusz wybaczy Lilce jej zachowanie? Zabroni jej przyjaźnić się z Alicją?

Zobacz także: Kinga w "M jak miłość" zdradzi sekret Pawła. To zniszczy rodzinę Zduńskich?

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Mateusz wybaczy Lilce bójkę z Alą?

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość Aneta i Iza
MTL Maxfilm
Seriale
Gotowi na nowy QUIZ z "M jak miłość"? Sprawdźcie, jak wiele pamiętacie z ostatnich odcinków serialu!

Aresztowanie Olka (Maurycy Popiel), ślub Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka) czy nowa kobieta w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki, które w ostatnim czasie przynosiły fanom "M jak miłość" naprawdę dużo emocji! Jesteś fanem serialu o rodzinie Mostowiaków i widziałeś wszystkie odcinki hitu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdź jak wiele z nich zapamiętałeś i spróbuj rozwiązać nasz quiz!

Rozpoczynamy naszą zabawę! 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Aresztowanie Olka (Maurycy Popiel), ślub Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka) czy nowa kobieta w życiu Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) to tylko niektóre wątki, które w ostatnim czasie przynosiły fanom "M jak miłość" naprawdę dużo emocji! Jesteś fanem serialu o rodzinie Mostowiaków i widziałeś wszystkie odcinki hitu Telewizyjnej Dwójki? Jeżeli tak to sprawdź jak wiele z nich zapamiętałeś i spróbuj rozwiązać nasz quiz! Rozpoczynamy naszą zabawę!  Zobacz także:   Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie!

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Mateusz w "M jak miłość" będzie wykorzystany przez Lilkę i jej rodzinę! Czy jego małżeństwo przetrwa?
Mateusz w "M jak miłość" coraz bardziej będzie martwił się o Lilkę. Ma do tego powody! Co się dzieje z dziewczyną?

W małżeństwie Lilki i Mateusza to Mostowiak rezygnuje ze wszystkiego, aby tylko uszczęśliwić swoją żonę. Chciał zamieszkać z nią w rodzinnym domu Mostowiaków, ale Lilka nie chciała zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. W finale „ M jak miłość ” okaże się, że Mateusz pomaga matce Lilki, a tymczasem ona sama imprezuje z koleżankami. Ewa i Ala sprowadzą ją na złą drogę i przez nich dziewczyna wpadnie w alkoholizm? Mateusz w "M jak miłość" obawia się znajomości Lilki z Alą! W 1522 odcinku, który zobaczymy 26 maja Ewka podzieli się z przyjaciółkami swoimi sercowymi problemami z Mikołajem. Okaże się, że chłopak poznał kogoś innego i rozstał się z przyjaciółką Lilki. Dziewczyny, chcąc pocieszyć załamaną dziewczynę wybiorą się razem do baru. Jednak Ala nie powie koleżankom, że to ona jest nową dziewczyną Mikołaja. Jak informuje se.pl siostrzenica proboszcza ukradnie pieniądze z plebanii, aby razem z koleżankami szaleć w klubie.   Tymczasem Mateusz znacznie poważniej podchodzi do małżeństwa z Lilką i chce zacząć utrzymywać rodzinę, dlatego zdecyduje się oddać Krystynie swoją wypłatę, aby zapłacić za rachunki. Po rozmowie z teściową zacznie obawiać się o Lilkę, która długo nie wraca do domu. Szybko okaże się, że spotkanie przyjaciółek zakończy się wielką kłótnią. Będzie chodziło o Mateusza czy o Mikołaja? Zobacz także:  Joasia w "M jak miłość" będzie w ciąży? Kto będzie ojcem jej dziecka!? Lilka po ślubie z Mateuszem zacznie mnóstwo czasu spędzać z przyjaciółkami.  Alicja wpędzi Lilkę w problemy alkoholowe?  

Lilka i Mateusz M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce
Mateusz w "M jak miłość" podjął zaskakującą i bardzo odważną decyzję. Czy to Lilka go namówiła?

Lilka i Mateusz w „ M jak miłość ” zdecydowali się na ślub w sekrecie . Dopiero po uroczystości poinformowali o tym rodzinę. Teraz młoda para stanie przed kolejnymi trudnymi decyzjami, które zaważą na ich przyszłości. Przed ślubem nie ustalili, gdzie razem zamieszkają i Mateusz zaproponuje Lilce, aby przeprowadziła się do niego i zamieszkała w rodzinnym domu Mostowiaków. Oczywiście wcześniej zapyta babcię Basię o zgodę i oczywiście ją uzyska, ale szybko okaże się, że to nie będzie możliwe… Gdzie Lilka i Mateusz zamieszkają po ślubie? W 1515. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 4 maja, Lilka stanowczo odmówi Mateuszowi i postawi sprawę jasno, mówiąc, że nie przeprowadzi się do Mostowiaków. Dziewczyna nie chce zostawiać swojej matki samej z chorym bratem. Dopiero niedawno rodzina uwolniła się od ojca tyrana i dziewczyna czuje się w obowiązku być blisko najbliższych. Mateusz stanie po stronie Lilki i postanowi dla niej porzucić rodzinny dom i zamieszkać razem ze swoją żoną. Dziewczyna tak dużo przeszła w ostatnim czasie, że oboje postanowią zamieszkać w jej rodzinnym domu. Na jak długo się tam przeprowadzą? Czy Barbara zrozumie i poprze decyzję Mateusza? Dowiemy się już wkrótce! Zobacz także:  Gwiazda "M jak miłość" ścięła włosy podczas kwarantanny! Odważne cięcie! Mateusz zrobi wszystko dla Lilki. Mateusz i Lilka zdecydowali się zacząć własne życie!   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner