Dorota Wróblewska oceniła metamorfozy przeprowadzone przez Maję Sablewską
Newsy

Dorota Wróblewska krytykuje Maję Sablewską. Za co?

Dorota Wróblewska krytykuje Maję Sablewską. Za co?

Dorota Wróblewska krytykuje Maję Sablewską. Producentka pokazów mody oceniła bowiem stylizacje, jakie była menadżerka gwiazda proponuje uczestniczkom swojego programu "Sablewskiej sposób na modę". Wróblewska nie jest zachwycona efektami pracy Sablewskiej w show TVN style. Co napisała na Facebooku?

Mai Sablewskiej sposób na modę. Niestety tego typu metamorfozy są dosyć krzywdzące nie tylko dla samych uczestniczek, ale i kobiet, które będą brały z nich przykład. Sukienka ładna, jednak nieodpowiednia do sylwetki. Buty zamiast wydłużyć nogi to je skracają. Na szczęście fryzura i makijaż bez zarzutów - oceniła Dorota Wróblewska.

Wpis Doroty Wróblewskiej wywołał mieszane uczucia wśród jej fanów. Jedni przyznali rację producentce pokazów, inni bronili programu Sablewskiej. Co pisali internauci?

Drogie Panie, obejrzyjcie sobie kilka sezonów programu a dopiero później krytykujcie. Tu chodzi o coś więcej niż o ubrania... a modą można się bawić, ukazując charakter osoby!

 

Dlaczego nie? Nogi w kostce pani ma szczupłe, wiec taki but tylko dla niej. Sukienka fajnie podkreśla atuty. Dla mnie ok

 

Nie rozumiem fenomenu tego programu,jeszcze nigdy nie widziałam metamorfozy,która była by korzystna i poprawna.

 

Dobrze, że został poruszony ten temat .Nie wiem kto pozwolił, aby Sablewska publicznie ubierała panie. Pani Sablewska zamiast czegoś uczyć powiela tylko szara i bezgustowna większość ulicy. Mam wrażenie , ze zupełnie nie ma wyczucia dobrego smaku, programy są bardzo nieudane. Szkoda, bo taki program jest potrzebny ale prowadzony przez osobę profesjonalna.

Zobaczcie, jaka metamorfoza wywołała tak skrajne komentarze. Podoba Wam się metamorfoza przeprowadzona przez Maję Sablewską?

 

Zobacz także: Dorota Wróblewska ostro o stylizacji Basi Kurdej-Szatan: "Tanie country".

 

Dorota Wróblewska oceniła pracę Mai Sablewskiej.

Maja Sablewska odpowie na krytykę koleżanki z show-biznesu?

Joanna Horodyńska, Maja Sablewska, Monika Olejnik, Izabela Janachowska w stylizacjach z czarną kokardą
ons.pl, WBF
Fleszstyle
Horodyńska, Sablewska, Olejnik - gwiazdy pokochały czarną kokardę! Będzie hitem sezonu? GALERIA
Horodyńska, Sablewska, Olejnik - gwiazdy pokochały czarną kokardę! Będzie hitem sezonu? GALERIA
Dorota Wróblewska krytykuje Maję Sablewską
ONS
Newsy
Wróblewska: Szkoda mi kobiet, które biorą udział w programie Sablewskiej
"Jej wiedza jest żadna". Zobaczcie o którą metamorfozę poszło

Dorota Wróblewska otwarcie lubi pisać o tym co jej się nie podoba. Na swoim profilu wyraża opinie na przeróżne tematy, często krytykując przy tym polskie gwiazdy. Ostatnio oberwało się Natalii Siwiec i innym czołowym celebrytkom, które opisała jako "kobiety z ustami glonojada i bojami zamiast piersi" . W dzisiejszym wpisie projektantka wzięła na tapetę Maję Sablewską i jej program "Sablewskiej sposób na modę". Program emitowany przez TVN Style okazał się wielkim hitem, dlatego bez wahania zdecydowano o jego kontynuacji . Mimo, że Wróblewska nie obejrzała żadnego z odcinków postanowiła skrytykować koleżankę z branży tylko na podstawie jednego zdjęcia promującego "SSNM".  Nie oglądam programu Mai Sablewskiej, ale jeżeli tak wyglądają metamorfozy jej autorstwa, to szkoda mi kobiet ! To jest przykład tego, że dobry stylista to nie ten, który jedzie na fali popularności, ale ten, który UBIERA. Pani Maja sama ubiera się dobrze, na popularność narzekać nie może, ale jej wiedza na temat kobiecej sylwetki jest żadna . Potencjał bohaterki nie został wykorzystany, wręcz przeciwnie. METAMORFOZA NA NIE. -  napisała na swoim profilu Trzeba przyznać, że to dość ostre słowa jak na osobę, która nigdy nie oglądała programu. Myślicie, że powinna wypowiadać się w tej kwestii bez znajomości tematu? Zobacz: Maja Sablewska szykuje się do wydania nowej książki   Sablewska za kulisami modowego projektu:

Wróblewska krytykuje program Sablewskiej
ONS
Newsy
Wróblewska nie ma litości dla Mai Sablewskiej: Ona robi krzywdę kobietom!
Dorota jest oburzona metamorfozami uczestniczek

Telewidzowie TVN Style mogą obecnie oglądać drugi już sezon programu "Sablewskiej sposób na modę". Pierwsza seria cieszyła się dużym powodzeniem, a siłą propozycji byłej menadżerki gwiazd były nie tylko spektakularne metamorfozy, ale też chwytające za serce historie bohaterek. W tym sezonie również ich nie brakuje. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Nie wszyscy są jednak entuzjastami talentu Mai Sablewskiej . Jedną z naczelnych krytykantek jej umiejętności jest Dorota Wróblewska , która otwarcie manifestuje swoje zdanie na temat jej programu. Tym razem do wypowiedzi zainspirował ją zwiastun najnowszego odcinka "Sablewskiej sposób na modę", po którym umieściła na swoim Facebooku ostrego posta i nie zostawia w nim na celebrytce suchej nitki.   Zaraz znowu ktoś napisze, że jestem zazdrosna i zawistna, ale muszę powiedzieć swoje zdanie. Maja Sablewska robi krzywdę kobietom. Jej metamorfozy są nietrafione. Zamiast odmłodzić, ukryć wady i pokazać zalety, to postarza, uwydatnia defekty i przedstawia wizerunki, które ze stylem nowoczesnej kobiety nie mają nic wspólnego. Mam wrażenie, że oglądam metamorfozy z lat 80-tych. Zobaczyłam zwiastun programu tv i żal...... Piękna dziewczyna wygląda znacznie poważniej od swojego męża. Czy oto chodziło Pani stylistce? Bez złośliwości - napisała Wróblewska. Oglądacie program Sablewskiej? Jak oceniacie jej umiejętności? Zobacz: Górniak oburzona słowami Sablewskiej: "BARAN JEDEN. Ona o Herde?"   Jedna z metamorfoz w pierwszym sezonie programu "Sablewskiej sposób na modę":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner