Gardias z partnerem na rodzinnym spacerze
Flesz (22/2013)

Gardias z partnerem na rodzinnym spacerze

Gardias z partnerem na rodzinnym spacerze
Flesz (22/2013)

Dorota Gardias od dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą. Zawsze uśmiechnięta pogodynka na świecie przywitała córeczkę Hanię. Od tamtej pory życie gwiazdy TVN'u nabrało nowych barw, a macierzyństwo sprawiło, że jest aktualnie inną osobą. Zobacz: "Odnalazłam prawdziwy sens życia i odkryłam bezwarunkową miłość"

Gardias do roli matki mogła się przygotowywać jeszcze zanim urodziła córeczkę. Wszystko za sprawą jej partnera Piotra Bukowieckiego, z którym spotyka się od dwóch lat. Mężczyzna ma bowiem dwójkę dzieci z poprzedniego związku: 6-letnią córkę Vivian i 5-letniego syna Piotra. Dorota w wywiadach wspominała już, że świetnie dogaduje się z pociechami swojego partnera.

W ostatnim numerze "Flesza" znalazło się zdjęcie pogodynki z jesiennego rodzinnego spaceru. Na fotce widać Gardias pchającą wózek z małą Hanią i jej partnera Piotra bawiącego się z córką. Widok jest naprawdę sielski, a jak informuje magazyn, sześciolatka uwielbia bawić się z przyrodnią siostrą.

Macierzyństwo sprawiło, że pogodynka odnalazła w sobie nowe pokłady energii i czuje się w pełni spełniona. Teraz czekamy już tylko, aż Gardias powróci do pracy. Zobacz: Tak Dorota Gardias urządziła pokój dla córeczki

Dorota Gardias na pierwszym spacerze z córką

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40