Dominika Gwit zdradziła, dlaczego się odchudzała

Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: "Miałam początki anoreksji. To była zła droga..."

Dominika Gwit zdradziła, dlaczego się odchudzała

Dominika Gwit w szczerym wywiadzie zdradziła, dlaczego w przeszłości zdecydowała się na wielkie odchudzanie i do czego doprowadziła walka o szczupłą sylwetkę. Aktorka i uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" w rozmowie z magazynem "Viva!" przyznała, że kiedy udało jej się zrzucić zbędne kilogramy była nieszczęśliwa. Co więcej - jej obsesja na punkcie zgrabnej figury doprowadziła do tego, że miała początki anoreksji!

 

Dominika Gwit o swoim wyglądzie i powodach odchudzania

Dominika Gwit nie ukrywa, że głównym powodem, dla jakiego zdecydowała się na odchudzanie byli... mężczyźni. Aktorka w rozmowie z "Vivą!" przyznaje, że chciała zrzucić zbędne kilogramy, żeby wreszcie znaleźć chłopaka.

Wszystkie koleżanki miały chłopaków a ja nie. Właściwie jedyną sferą mojego życia jaką niszczyła otyłość była seksualność, sfera damsko-męska. Tylko problem polegał na tym, że co jakiś czas mijałam na ulicy takie dziewczyny jak ja z chłopakami za rękę i zastanawiałam się co jest ze mną nie tak. To była moja największa bolączka i to pchało mnie do tego, żeby się zmienić fizycznie. Ale jak się zmieniłam w ogóle straciłam ochotę na bycie z kimkolwiek. Nic mnie nie obchodziło, chciałam, tylko chudnąć. Miałam początki anoreksji. To była zła droga.

Aktorka porzuciła dietę i ostre ćwiczenia, wróciła do wyglądu sprzed odchudzania i... wreszcie odnalazła swoje szczęście! Okazuje się, że Dominika Gwit jest zakochana!

A teraz, o ironio jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja. Powiedział nawet: „Jak będziesz rozmawiała z tą panią z VIVY! to jej powiedz, że jestem z tobą właśnie dlatego, że taka jesteś a nie mimo to”. Jak chcesz popatrzeć na szczęśliwego człowieka to popatrz na mnie. 

Zobacz także: ZMIEŃ CODZIENNE NAWYKI I CHUDNIJ BEZ WYSIŁKU

 

Dominika Gwit rzuciła dietę i ostre treningi i znów jest szczęśliwa.

Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami

Kilka miesięcy temu Dominika walczyła o szczupłą figurę.

Dominika Gwit na Flesz Fashion Night Symphony 2014
ONS

 

 

 

 

 

 

Więcej na temat Dominika Gwit
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01