Dominika Chorosińska (Figurska) spodziewa się szóstego dziecka! Jak ustalił "Fakt", dawna gwiazda "M jak miłość", a obecnie posłanka PiS i jej mąż Michał Chorosiński przywitają maleństwo już jesienią. Według tabloidu aktorskie małżeństwo będzie miało trzecią córkę!

Reklama

Jak poinformowali o ciąży?

Zobacz także: Dominika Figurska ma dość hejtu! Aktorka odpowiedziała na memy dotyczące jej życia prywatnego

Dominika Chorosińska (Figurska) jest w ciąży

Ciążę 41-letniej Chorosińskiej pierwszy zasugerował publicznie poseł PiS Piotr Uściński, podczas konferencji w Ząbkach. Jak pisze tabloid, zainaugurowano tam program rządowego wsparcia dla asystentów rodziny. A ponieważ w konferencji brała udział również posłanka, przy okazji kolega postanowił jej pogratulować...

- Proszę państwa ja bardzo gratuluję Dominice, bo Dominika jak widać, bardzo inwestuje w rodzinę i dzieci. Oby z Ciebie, brały przykład inne Polki, z tego wyżu demograficznego – mówił poseł, cytowany przez "Fakt".

Informację o ciąży potwierdził tabloidowi szczęśliwy przyszły tata!

Zobacz także

- To prawda, znów zostanę tatą. Żona czuje się bardzo dobrze. To będzie dziewczynka. Urodzi się w tym roku, na jesieni – powiedział "Faktowi" Michał Chorosiński.

Najmłodsza córeczka Chorosińskiej dołączy do ich starszych dzieci - 17-letniej Anastazji, 15-letniej Matyldy, 13-letniego Józefa, 8-letniego Piotra i 6-letniego Janka.

Dominika i Michał Chorosińscy są razem od ponad 20 lat. Przeżyli poważny kryzys małżeński. Jak twierdzi aktorka, trudności przezwyciężyli dzięki wierze. W ostatnich wyborach parlamentarnych Chorosińska wystartowała w okręgu podwarszawskim i uzyskując 9596 głosów została posłanką z ramienia partii rządzącej.

Zobacz także: Lekarz namawiał Figurską do aborcji: Powiedział, że dziecko ma zespół downa

Reklama

Dominika Chorosińska (Figurska) spodziewa się szóstego dziecka:

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama