Dominika Figurska
ONS.pl

Dominika Figurska ma dość hejtu! Aktorka odpowiedziała na memy dotyczące jej życia prywatnego

Dominika Figurska
ONS.pl

Dominika Figurska jest kandydatką Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego. Wokół kampanii z udziałem aktorki pojawiło się sporo kontrowersji, a w sieci na aktorkę spłynęła fala hejtu. Powstały nawet memy z udziałem serialowej gwiazdy. A Dominika Figurska w końcu postanowiła na nie odpowiedzieć. Co napisała?

Dominika Figurska kandydatką PiS

Dominika Figurska jeszcze jakiś czas temu znana była głównie jako aktorka. Mogliśmy zobaczyć ją w takich serialach, jak: „Na dobre i na złe”, „M jak miłość” czy „Pierwsza miłość”. Potem jednak gwiazda rozpoczęła również karierę polityczną. Jako polityk często staje w obronie tradycyjnych katolickich wartości i rodziny. Kolejną falę zainteresowania zawdzięcza swojej kandydaturze do Parlamentu Europejskiego, a sporo kontrowersji wywołuje hasło, które widnieje na jej plakacie wyborczym.

Rodzina sercem Europy – czytamy.

Aktorka od 17 lat jest żoną Michała Chorościńskiego, jednak nie jest tajemnicą, że ich małżeństwo przeszło wiele kryzysowych sytuacji. Parze udało się uratować związek i już od dłuższego czasu gwiazda promuje wierność, została nawet twarzą kampanii „Wierność jest sexy”. 

Dominika Figurska i fala hejtu

Część internautów uważa, że poglądy głoszone przez aktorkę stoją w sprzeczności z tym, co sama robiła. Sporą popularność zdobywają memy, jak ten.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na wszystkie krytyczne komentarze i napisała:

Kochani, od czasu ogłoszenia mojego startu w wyborach dotyka mnie fala internetowej nienawiści. Proszę podzielcie się z bliskimi tymi kilkoma słowami ode mnie i Michała. Bądźcie ze mną. Powiedzmy stanowcze nie antykulturze hejtu – napisała Dominika Figurska.

Aktorka nagrała nawet filmik, który opublikowała na Instagramie. Mówi w nim wiele o swojej rodzinie i kryzysach, które przeżyła:

Nowością jest dla mnie fala hejtu anonimowego w internecie, która dotyczączy mojego życia prywatnego. Tym wszystkim hejterom, którzy jeszcze nie wiadomo co napiszą, odpowiem krótko. Kryzys w moim małżeństwie należy do historii. On nas bardzo wzmocnił. Jesteśmy szczęśliwą, kochającą się rodziną, która opiera się na fundamentach takich, jak miłość i wiara. I to jest nasz świat – powiedziała jeszcze w nagraniu aktorka.

Czy Dominice Figurskiej uda się zatrzymać falę hejtu? A może większy rozgłos sprawi, że uzyska więcej głosów w wyborach?

Zobacz takżeGwiazda "M jak miłość" kandyduje do Europarlamentu! Wyjedzie do Brukseli?

 

Dominika Figurska

Dominika Figurska
ONS.pl

 

Więcej na temat Dominika Figurska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08