Doda słynie często z liberalnych i często kontrowersyjnych poglądów. Tak też za pewne jest tym razem kiedy przed kamerą Wirtualnej Polski deklarowała, że popiera aborcję i eutanazję.
WIDEO…
- Zalegalizowałabym aborcję, na pewno zalegalizowałabym eutanazję, na pewno zalegalizowałabym jakiś fajny narkotyk.
Po chwili Doda jednak zapewniła, że "zażartowała" z narkotykiem i nie zgadza się na legalizację środków odurzających, bo wywołałyby one mnóstwo krzywdy wśród młodzieży.
Zgadzacie się z jej opinią?


















