Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła wszystkich. Kiedy ponad miesiąc temu w mediach pojawiły się doniesienia, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał wypadek na jeziorze Kisajno na Mazurach, a kilka dni później wiceszef MSWiA poinformował, że służby znalazły jego ciało, w sieci pojawiło się mnóstwo poruszających wpisów, w których gwiazdy i przyjaciele żegnali producenta filmowego.

Reklama

Tragicznych wydarzeń do tej pory w żaden sposób nie komentowała Doda, która już od kilku lat jest w konflikcie z Agnieszką Woźniak-Starak. Teraz jedna z reporterek zapytała piosenkarkę wprost, czy w obliczu dramatu jest gotowa podać rękę gwieździe TVN. Musicie zobaczyć, co powiedziała Doda!

Doda o tragedii Agnieszki Woźniak-Starak

Konflikt Dody i Agnieszki Woźniak-Starak ciągnie się już od wielu lat. Wojna między gwiazdami rozpoczęła się, kiedy w jednym z odcinków programu "Na językach", który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak (wówczas Szulim), pojawił się materiał o rodzinie piosenkarki. Wspominano w nim m.in. o nieślubnym dziecku ojca artystki. Kilka tygodni po emisji show Doda i Agnieszka spotkały się na imprezie w Chorzowie, gdzie miało dojść między nimi do ostrej awantury. Piosenkarka i dziennikarka oskarżały się wzajemnie o pobicie, a sprawy w sądzie ciągnęły się latami.

Czy teraz w obliczu tragedii, która dotknęła Agnieszkę Woźniak-Starak, Doda wyciągnie do niej rękę na zgodę? Artystka w rozmowie z Wideoportalem skomentowała dramat gwiazdy TVN!

Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła. Natomiast ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest im teraz jakiekolwiek komentowanie - stwierdziła Doda w rozmowie z reporterką serwisu wideoportal.tv.

Spodziewaliście się takich słów? Według nas zachowała klasę!

Zobacz także

Zobacz także: "Piotrka nie ma, ale..." Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos pierwszy raz po śmierci męża

Doda skomentowała tragedię Agnieszki Woźniak-Starak

Instagram

Gwiazda TVN ponad miesiąc temu straciła ukochanego męża

East News

Czy panie powinny się pogodzić? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama