Doda chce na Eurowizję
Facebook

Fani chcą wysłać Dodę na Eurowizję. Artystka odpowiada im na Facebooku

Doda chce na Eurowizję
Facebook

Doda to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Nie raz już udowodniła, że potrafi zrobić show na światowym poziomie, a jej fani w związku z tym bardzo chcą zobaczyć swoją idolkę na Eurowizji. Od lat próbują namówić ją na występ w barwach Polski. Zobacz: Doda szykuje na Sylwestra Polsatu wielkie show. Wiemy, co dokładnie zaśpiewa

Teraz zabrali się do prężniejszego działania i założyli fanpage "Doda na Eurowizję", który ma już prawie 10 tysięcy fanów. Choć artystka zawsze zarzekała się, że to nie jest konkurs dla niej i raczej się tam nie wybierze, zamieściła na Facebooku zdjęcie, które może świadczyć o tym, że po cichu liczy na występ na Eurowizji. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, które zachęcają piosenkarkę do działania i zapewniają, że tylko ona potrafi zrobić naprawdę show na scenie. 

31 grudnia usłyszymy i zobaczymy teledysk do nowej piosenki. Może to dobra okazja żeby wysłać ją na konkurs do Wiednia? W końcu regulamin imprezy mówi jasno, że utwory nie mogą być upublicznione przed 1 listopada.

Chcecie zobaczyć Rabczewską w konkursie piosenki?

Zobacz: Maryla o konkursie Eurowizji 2014: Niech Doda jedzie!
 
 

Zdjęcia nowego chłopaka Dody:

Więcej na temat Doda Eurowizja
Przeładuj

Ania z "Hotelu Paradise" jest zadowolona z tego jak wypadła w programie? To naprawdę szczere wyznanie uczestniczki

zobacz 02:11